Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány akinek ez bejönne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek ez bejönne?

Figyelt kérdés
csak egy kapcsolatom volt eddig, és nincs nagy tapasztalatom csajozás terén. Visszahúzódó zárkózott vagyok. Lányokhoz nem is merek oda menni! Nem nagyon járok bulizni sem, nem iszom, nem dohányzom! Van olyan lány akinek ez bejön? 26/f
2015. okt. 28. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen, mivel én is hasonló típusú lány vagyok. :-)
2015. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is :)

18

2015. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem personal gyengém a magabiztosság
2015. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj csajok, nehogy leírjátok, hogy nektek ez bejön, mert rögtön jönnek a sértett lelkűek és úgy leleszünk pontozva, hogy ne hazudozzunk már, hogy csak na...Egy hasonló kérdésnél így jártam (sőt szerintem ez ugyan az, csak átfogalmazva), hogy én mit képzelek magamról, hogy leírtam a véleményem :D


De azért ettől függetlenül én még mindig tartom magam ahhoz, hogy szerintem a felsoroltak nem hátrányok ;)


N25

2015. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A visszahúzódó nem igazán, utálom ha egy randin csak én beszélek, hülyéskedek, a másik meg csöndes. Ennyi erővel az asztalhoz is beszélhetnék.
2015. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam ezek a párkeresésnél tárgytalannak lennének.
2015. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez kamu!
2015. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerinted miért lenne kamu? Egyáltalán nem kamuzok!
2015. nov. 23. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!