Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú/férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú/férfi, akinek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

17/L vagyok,viszonylag nagy mellem és fenekem van,az alakom sem rossz,de borzalmasan érzem magam szoknyában és magassarkúban,börtönben érzem magam,ha hordanom kell.:D Inkább sportosan vagy lazán öltözködöm,szeretem a bővebb pólókat,ingeket,farmert,tornacipőket,sapkákat.Dohányzom,nem ritka a káromkodás,nagy bennem a dominanciára való hajlam.Régen verekedős is voltam,ma már ez leredukálódott arra,hogy szeretek odamondani másoknak,ha arról van szó.Egy szóval eléggé fiúsra sikeredtem.

Nem vagyok leszbikus,nem izgatnak fel a lányok,viszont rengeteg fiúba voltam már szerelmes,ennek ellenére még nem volt barátom,és szerintem emiatt ez az egész a hibás.

Szerintetek változzak meg?Fogok valaha is találni magamnak olyat,aki így szeret és elfogad?:/


2014. nov. 3. 03:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Találsz magadnak, belevaló csaj vagy.. ennyi:)
2014. nov. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen csajokat persze azért legyen benned egy kis nőiesség,szeretem ha mittomén trikó van egy lányon ami bő de ne k#rvás legyen :D,dohányzás oké,énis dohányzom,ingeket imádom főleg lányokon :D,sapka...hát belefér de ne sűrűn :D szóval ja van olyan akinek így is bejössz.
2014. nov. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
persze, az itt leírtakkal nincs olyan nagy baj
2014. nov. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján két baj lehet:

1. A cigi.

2.Önmagában lenyűgözőnek tartom, ha valaki erősen temperamentumos, netán lobbanékony. De erre a tulajdonságra úgy kell gondolni, mint egy nagy hatósugarú fegyverre, mely nagy pusztítást tud végezni, éppen ezért meg kell tanulni kordában tartani, amikor épp zavaró lehet. Az hogy a saját ismerőseiddel, hogy bánsz az személy szerint nem érdekelne, sőt ha így sikerül magadnak kiharcolni dolgokat az életben az külön dicséretes, de szinte minden srác elvár egy kis... sőt, nagy toleranciát, ha alapból ilyen vagy. Plusz az is zavaró lehet, ha a stílusoddal, lejáratod a pasidat.

2014. nov. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kuldesz kepet magadrol?
2014. nov. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy kép:D
2014. nov. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyen a legtöbb mai fiatal.

Semmi extra nincs benned.

2014. nov. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérünk képet!
2014. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ide is :P
2014. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Kajak mindenki ennyire kanos? :DDDDDD


Ha "rengeteg" fiúba voltál már szerelmes, akkor max 5-be lehettél igazából szerelmes, a többi pár nap után elmúlt!?


Amíg nem vagy izmos (amikor a legtöbb fiú ismerősödtől erősebb vagy), nincs mély hangod, addig nyugodt lehetsz, mert nem vagy fiús, csak te erőteljesebben fejezed ki magadat. ;)


Semmiképpen se változz meg!!! Biztos, hogy lesz majd valaki aki mindenhogy elfogad téged! :)

2014. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!