Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjátok meg a "nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg a "nagy dolgotokat" ha a párotoknál vagytok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal és majdnem minden hétvégén náluk alszok meg szünetekben is több napot ott vagyok. Az a helyzet, hogy nem merek náluk elmenni a wc-re valamiért pedig ő mindig bejelenti, hogy most megy meg nem is zavarna senkit (anyukájával lakik). Kakiltam már náluk se úgy, hogy akkor kint voltak az udvaron én meg gyorsan letudtam, vagy amikor rámjött a hirtelen szaladós nagydolog akkor is gyorsan kimentem és azt mondtam, hogy pisilek de ez szerencsére este volt :D péntek délután megyek és vasárnap délután jövök, de vasárnapra néha már minden bajom van, fáj a hasam és nehezen bírom tartani. Mit tegyek szerintetek? Mi lesz ha együtt fogunk élni? Ti hogy vagytok ezzel?

Normális válaszokat szeretnék kérni... :D


2015. okt. 30. 09:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövöd ezt a hülyeséged :D
2015. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nem csak korban, hanem agyban is felnőtt lenni. Mindenki szokott szarni, és minden szar büdös. Ennyi.
2015. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nagy butaság!

Bejelenteni talán nem kellene.

De hidd el! Senki nem fog rád görbén nézni ha elvégzed a dolgod!

Természetesnek fogják venni.

Viszont ha visszatartogatod abbol bajod lehet!

2015. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok neked egy titkot. Úgy oldom meg, hogy... elmegyek vécére.

Meglepő, igaz? :D

Ne görcsölj már rá!

2015. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Ismerem az érzést, annyi idősen, mint most te vagy, én is ilyen voltam. Sőt, pisilni menni is szégyelltem idegen, vagy nyilvános helyen.

De nézd, voltál már náluk kakilni, és ezek szerint nem szakadt le az ég, nem volt földrengés, de egyáltalán semmi katasztrófa nem történt. És ha téged nem zavar az, hogy a barátod naponta egyszer kakil, akkor hidd el, őt sem zavarja ez. Kicsit próbáld magad fejben kondicionálni: mindenki jár kakálni, te is. Ha kakilsz büdös van, ha kakilsz, púzol közben. Mással is így van. A világ egyik legtermészetesebb dolga.

Menj el náluk nyugodtan vécére, kisebb probléma, ha megtudják rólad, hogy te is földi halandó vagy, mint az a probléma, amit a székletvisszatartás okozhat a későbbiekben.

2015. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
'megyek kaksizni majd jövök'
2015. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Ismerős érzés, ne aggódj, nem csak te vagy így, de meg kell tanulni feloldani ezt a gátat magadban, mert ellenkező esetben a szervezeted fog visszakiabálni, az rosszabb. :-)


Nekem nagymamám gyerekkoromban mindig rám szólt, hogy ne használjak sok WC-papírt, de nem kedvesen, ő egy eleve nagyon kötekedős ember. Egy idő után kialakult nálam egy gát emiatt, hogy nem mertem elmenni WC-re nagy dolgomat intézni, ha nem otthon voltam, pl. iskolában, munkahelyen sem, inkább visszafogtam, és nagyszüleimnél is csak ritkán. Csak ez nem egészséges, muszáj volt leküzdeni ezt a problémát, aztán idővel az lett a fokmérője, hogy jól érzem-e magam pl. egy munkahelyen, hogy el tudom-e magam engedni annyira, hogy ne okozzon ez gondot. Tudom, hogy ez sokaknak furcsán hangzik, de attól még így van. Aztán fokozatosan, lassan ez feloldódott, most már nem okoz problémát, csak mindig legyen elég papír, ahol épp a dolgom végzem. :-)

2015. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Noren1989 ***** válasza:
4%
Tartsd vissza hétfőig.
2015. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott amikor egyik exemnél aludtam egyszer és reggel elmentem volna wc-re a nővére ott hagyott 1 méretes szart a budiban, undorító volt. Csajból ki sem néztem volna, hogy ekkorát tól ki, azt meg főleg nem, hogy le se húzza maga után.
2015. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%

#9 feltehetőleg lehúzza, csak nem vitte le a víz, és véletlen ottmaradt. Gondolom nem dísznek hagyta ott.


Kérdező menj el nyugodtan mert így problémás lesz az anál.

2015. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!