Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek volt már egy éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt már egy éjszakás kalandjuk, nem voltak szégyenlősek a hibáik miatt?

Figyelt kérdés

Most lenne ilyen először, de félek hogy nem tetszenék a másiknak, ami azért egy nőnek mindig megalázó :)

25/N


2015. okt. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyesmi nem a magamutogatásról szól, megtörténik aminek meg kell és mindenki megy a maga útjára.
2015. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam szegyenlos egyejeseknel mert nem ismertem az embert, es allatira nem nem erdekelt h mit gondol akkor es ott rolam hiszen tobbet ugysem talalkoztam vele:-)))


Hosszutavu kapcsolatban pedig azert nem vagyok szegyenlos mert vannak dolgok amiken nem tudok valtoztatni, pl: attol h takargatom magam a paplan alatt a sotetben szex kozben meg nem lesz nagyobb mellem:-))))

2015. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Éppen azaz egyik ok, amiért egy éjszakás lesz, mert nem tetszel a másiknak, csak szex... ;)
2015. okt. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egyéjszakás kalandom, de szerintem több nem is lesz, mert rájöttem, hogy nem az én műfajom. Amikor megtörtént egyáltalán nem voltam felkészülve rá, nem úgy indultam el otthonról, és alapjáraton én is elég szégyenlős vagyok. De ez pont erről szól, hogy vonzódtok egymáshoz és azért történik meg, szóval nyilván tetszel neki. Nem kell rágörcsölni, csak hadd sodorjon magával az érzés.
2015. okt. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak egy nőnek megalázó.


Én ugyan nem vagyok nő, de volt jópár egyéjszakás kalandom. Nos, tapasztalataim szerint az ilyeneknél még kevésbé számítanak a hibák. Legalábbis én sosem a csajok hibáival foglalkoztam és szerintem ők sem az enyémekkel. :)

2015. okt. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szégyenlős?Hahaha!

Nem,mert be voltam rúgva.

2015. okt. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Az egyéjszakás a Te vágyaidról, a Te felszabadultságodról szól, nem a gátlásokról.
2015. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!