Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi annak az oka ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka ha egy fiú nem viszi el sehova az ugy mondd barat nöjét?

Figyelt kérdés
Két éve ismerem.Az közre játszhat ha nem vagyok eleg vagany,vagy csinos.Probálok minél jobb nö lenni.Ti fiuk hogy gondolkodtok,azért jol esne ha magával vinne a barátaihoz,mind a többi fiu vissz.Már beszéltem vele erröl,de ma is csak annyit mondott,hogy ne kezd megint.De nem is kell állandian,de már unom hogy mindig ugy kell neki szolni.Mintha magátol nem is jutna az eszébe ,hogy mire vágyom.

2015. okt. 30. 22:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokszor ugy erzem mintha szegyelne a barátai elött
2015. okt. 30. 22:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed. Valószínűleg szégyell.
2015. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2: De az a kérdés, miért van akkor vele.

A szégyen és a szeretet az emberi érzelmi skála két ellentétes végpontja.

Együtt azzal vagyok, akit szeretek.

Vagy lehet más oka?

2015. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kisboltos ***** válasza:
Lehet már csak a megszokás tart titeket össze. Gondold át az egész kapcsolatotokat.
2015. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van vele, mert kapcsolatfüggő.
2015. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
bocsánat, de nem tudok elmenni a helyesírás mellett. Borzasztó.
2015. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezted már tőle, hogy szégyell-e téged?

Nekem eléggé úgy tűnik. Ha még nem mondtad neki, akkor most mondd! És azt is, hogy neked ez így nem jó, mert bizonytalan vagy.

2015. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!