Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor nem mész sehová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor nem mész sehová otthonról/alig jársz el, ha nincs párkapcsolatod, vagy akkor sem, ha van?

Figyelt kérdés
Age/Gender
2015. aug. 21. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van és eljárunk néha erre-arra.
2015. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nem volt párkapcsolatom, addig sokkal többet jártam el. Amióta van, azóta nagyon ritkán mozdulok ki.

Korábban heti két-három alkalommal találkoztam valamelyik barátnőmmel, ha mást nem is csináltunk, csak kiültünk a Margitszigetre beszélgetni. Most munka után egyenesen jövök haza főzni. Korábban szinte minden hétvégén elmentem bulizni vagy legalább sörözni egyet. Néha pénteken és szombaton is. Most jó, ha havonta egyszer beülünk valahová, bulizni kb. évente szoktam. Egyébként bevásárlás, takarítás, ilyesmi a program.

Érezhető is, hogy bepunnyadtam és a szociális kapcsolataim is lazulnak. Úgyhogy most az a terv, hogy ezen változtatni fogok :)

26N

2015. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Blade Bone ***** válasza:
Minden esetben csak ritkán mennék, hogy kieresszem a gőzt.
2015. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Inkább előbbi. Ha van kivel,akkor nyilván jobban van kedvem.

Így max vásárolni,amitől kezdek elcsajosodni :D

2015. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor is,és akkor is elmegyek otthonról néha:D
2015. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En akkor vagyok itthon,ha nincs,es akkor jarok el,ha van :D
2015. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van kapcsolatom De nem jarunk el gyakran. Neha vacsizni,setalni ilyesmire :)

18/L

2015. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok otthon nagyon sokat, ha beteg vagyok, kimerült vagyok, vagy valamiért nem hagyhatom felügyelet nélkül a lakást, nem függ attól, hogy van-e párkapcsolatom vagy nincs. Alapvetően elmászkálok otthonról munkán kívül is, rendezvényekre, sportolni, bevásárolni, vagy csak járkálok, néha teszek villámutazásokat.


30/Nő

2015. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt, addig annyiszor mentem, ahányszor tehettem, volt kedvem. Aztán jött párom, onanntól együtt mentünk mindenfelé ugyanevvel az elvvel, mint mikor egyedül voltam, ha volt kedvünk mentünk, ha nem otthon maradtunk.

Attól függ mi volt napi programnak betervezve.. De volt olyan, hogy spontán jött, hogy menjünk el éjszaka pizzázni és úgy jöttünk haza hajnalban, hogy felvett párom a nyakába és hazáig rohantunk :)

Amióta gyerekek vannak kissé kimértebb az időnk és a munka mellett nem is sok idő marad sétálásra, de így is van , h mind együtt nekiindulunk sétálni, vagy kettesben úgy, hogy a gyerekek a nagyszülőknél vannak.


30N

2015. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
Alapvetően jövős menős vagyok és ez nincs másképp kapcsolatban sem.
2015. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!