Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell folyton magyarázkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton magyarázkodnom, hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés
Kicsit szégyellem, hogy ennyire jòl megvagyok egyedül és bevallom őszintén nem halnék bele, abba sem, ha sosem lenne már senkim. Egyszerűen nem tudok megfelelni a férfiaknak, amit meg is értek, hiszen rengeteg bájos nő van, ìgy értelemszerűen hozzájuk fognak vonzòdni. Tudományos területen tervezek elhelyezkedni a későbbiekben, amibe már majdnem szerelmes vagyok, baj van ezzel? 22N
2015. okt. 30. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én komplett te vagyok, csak férfiba... :D Én szégyelltem régen, depressziós is voltam miatta, de már leszarom, hogy ki mit gondol... Szintén 22 vagyok.
2015. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Miért kell folyton magyarázkodnom, hogy nincs senkim?

Miért? Kell?

2015. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Csatlakozom a módszeredhez. :D
2015. okt. 30. 23:23
 4/19 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál megfelelni?


24/F

2015. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 Nincs időm, pontosabban erőm :S Rengeteg dolgom van, de ezt csak az èrti meg, aki benne van... Hagyjuk most a közhelyeket, ìgy van és kész. 100%-ban biztos vagyok, hogy előbb-utòbb megcsalnának.
2015. okt. 30. 23:28
 6/19 A kérdező kommentje:
Lényegében vágyòdom az elérhetetlen után, nulla szabadidővel.
2015. okt. 30. 23:30
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Értem, tehát egyszerűen felfújsz egy nemlétező problémát.
2015. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem ùgy tűnik, hogy létező.
2015. okt. 30. 23:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból pont úgy tűnik, hogy egyszerűen túlaggódod, nem mered elengedni magad, mert "mi lesz, ha". Innen nézve ezt az egész "problémát" te generálod. Nem ismerlek, de nem gondolom, hogy tényleg nem tudnál megfelelni, ha nem úgy gondolkoznál, ahogy most leírod.
2015. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én is tudományos területre hajtok 25/F, jobb nőt nem is tudnék elképzelni akinek nincs ideje ba*zogatni mert a karrierjét ápolgatja, ahogy én is
2015. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!