Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
1 éve a kollégám a srác. Május óta kerülgetjük egymást, de csak két hwte randizgatunk. 4-5 randink volt. Nagyon jó együtt. Érzem, hogy nagyon vágyik már rám, én is rá, de félek, hogy elhamarkodom és azt fogja gondolni, olcsó nő vagyok. De annyira megvan az összhang.
2015. okt. 31. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Első randin az ágyban kötöttünk ki. Akkor találkoztunk életünkben először. A következő randikon sem csináltunk mást, végig szexszeltük az első hónapokat. 6 éve házasok vagyunk és van 2 szép gyerekünk. Nem ezen múlik, hogy mi lesz a jövőtök, hanem rajtatok. Fejezd be a játszmát és szeresd, ha jól esik!
2015. okt. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem minden esetben. Nekem volt olyan, akivel túl korán feküdtem le, végül nem lett belőle semmi... Szerintem jobban megéri kicsit várni.
2015. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!