Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még korai lenne lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bomber831 kérdése:

Még korai lenne lefeküdni a barátommal? Látom rajta hogy ő is nagyon szeretné és én is kívánom. Csak tudja hogy én 14 vagyok és még nem szabadna. Még szűz vagyok.14L

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

igen korai

várj legalább 15 éves korodig, mert az már egyre elfogadottabb, de én még mindig azt javaslom, hogy 16ig várj vele, azzal biztos nem lesz gond

2015. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Hogyhogy még szűz vagy? Arabikbál a 14 éves lányok férjes asszonyok.
2015. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag a 14 nem korai. Agyilag meg mindenkinél más számít korainak.
2015. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem korai. Látszik hogy te is akarod, különben nem is tetted volna fel a kérdést, hogy szerintünk korai-e. Szerinted nem az, mert te is nagyon akarod.


Nincs ilyen, hogy 14 évesen még nem szabadna. Nem kevés lánnyal beszéltem már, akikkel voltam az életben és a legtöbbjük azt mondta nekem hogy 14-15 évesen vesztette el, idősebb fiúval. Semmi baj nincs ezzel.

2015. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem várjatok még egy kicsit ezzel. :)

15/L

2015. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Ne halgass a pedofilra. 14 még természetesen korai. És a szűz lányok nem kívánják a szexet.
2015. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Szűz lányok nem kívánják a szexet." Na hiába vagy te 6%-os. :D
2015. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Szűz lányok csak kiváncsiak lehetnek, de fizikailag nem kivánják.
2015. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem kívánják, csak érettnek kell lenni hozzá. :) De 14 évesen még fiatal vagy hozzá.
2015. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 PearlDiver ***** válasza:

A barátod mennyi idős?

El tudod képzelni vele az életedet? Tudom, ez 14 évesen kicsit korai kérdés... de az én tanácsom, hogy akivel nem igazán tudsz közös jövőt elképzelni, azzal ne feküdj le.

2015. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!