Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért viselkednek teljesen másképp a nők, mint a való életben?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, hogy ezen az oldalon mindig azt látom, h a nők a férfiakkal vannak ellentétben, és általában egymásnak helyeselnek, a férfiakkal pedig rengeteget vitatkoznak. A való életben viszont pont az ellenkezőjét látom. Hogy a férfiakkal viszonylag jól kijönnek a nők, egymást meg ki nem állhatják, és ki tudnák kaparni egymás szemét, hihetetlen gyűlölet és ellentét van néha bizonyos nők között a valóságban. Itt ezen az oldalon miért helyeselnek vadidegen nőtársaiknak, ha a saját személyesen ismert nőtársaiknak a 80%-át gyűlölik?

2015. okt. 31. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
igen? mindegyik nő ismerősöd kibeszéli a másikat? mind? :D
2015. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Mert azok a férfiak akik itt többségben vannak (vagy csak hangosak és sokat vannak itt), nem olyanok mint akik a való életben vannak többségben. Az oldal nem reprezentatív ilyen szempontból. Kiegyensúlyozott, lelkileg érett, jelentős élettapasztalatokkal és ezeken helyükön kezelési készséggel rendelkező, korrekt férfi ritkán jár ilyen oldalra, kisebbségben vannak itt, a mindennapi életben (iskolák, munkahelyek) pedig nem. A másik meg, hogy a frusztrált, agresszív, gyűlölködő egyedek nem mernek ilyen durván megnyilvánulni az életben, mint egy anonim oldalon.

Szóval: Ha a való életben is többségben lennének és olyan "bátrak" lennének azok a típusú férfiak, akikkel itt vitáznak, akkor ugyanez lenne a helyzet vszeg ott is.

2015. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
84%
Az interneten mindenki másképp viselkedik, mint a való életben. Nem sak a nők és nem sak ezen az oldalon.
2015. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

"a való életben szinte sosem látok ilyen nagy ellentéteket férfiak és nők között"


A való életben még én sem találkoztam férfivel, aki a szemembe mondta volna, hogy minden nő ribizli, minden nő csak a pénzre hajt, minden nő el van szállva magától, vagy hogy képmutató, kétszínű, és a való életben még soha nem merte egy férfi sem azt mondani nekem, ha nem adtam neki igazat, hogy hazudok. Valamint még soha nem qrváztak le, csak itt, a gyk-n.

2015. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Oké, végignéztem az eddigi élményeimen, és kb ezt tapasztaltam:

Általában mi lányok klikkekben voltunk, míg a fiúk mini hierarchiában léteztek; náluk megvoltak a szájhős kutyák, a "normálisok", a nem túl népszerű baráti kör, meg 1-2 csicska, akit mindenki oltott. (csicskát szinte mindig választanak a fiúk; volt általános iskolában is, középiskolában is, munkahelyen is, sőt, még egyetemi baráti társaságban is)

Mi, lányok, ha barátunknak mondunk valakit, 99%, hogy nem utáljuk, még akkor sem, ha kissé "körülményesen" intézzük a konfliktusainkat.


De mint látod, a nőkben is van összetartás, ha támadás ér minket..

2015. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg azért, mert egy anonim oldalon a férfiak olyan bicskanyitogató stílusban tudnak megnyilvánulni a nőkről, hogy hétfelé bír állni a füle tőle minden jóérzésű embernek. Amúgy én a való életben is ugyanolyan arrogánsan oltok le bárkit, mint itt, ha parasztkodik velem. És ha az férfi, akkor őt. Amúgy engem a férfiak minden hülyeségük ellenére jobban szórakoztatnak, mint a nők, így jobban tolerálom minden esetlenségüket. (Na meg náluk van az összes farok, illik velük tisztelettel bánni. :D)
2015. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
jól mondod! a férfiak alapvetően jól megvannak egymással, még akkor is ha valamilyen szintű rivalizálás van köztük, így vagy úgy de megoldjuk. ugyanakkor a nők kikaparják egymást szemét, és bár egymással szemben kedvesek a hátuk mögött elmondják egymást mindenféle mocskos ku*rvának. iszonyúan kétszínűek! szerintem ez a génjeikben van, egy hosszú darvini fejlődés eredménye. a férfiak az erejükkel a nők pedig fortéllyal érvényesültek.
2015. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

nem tudom, én nő vagyok, de nem vagyok egy nővel sem szemkikaparós viszonyban :D


amúgy talán azért van itt a nemek közt összetartás, mert a kérdések jelentős része nemeket mocskoló általánosító marhaság, amire a leszólt nem képviselői naná, hogy együttesen reagálnak..

2015. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!