Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért viselkednek néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért viselkednek néha teljesen ellentétesen?

Figyelt kérdés
Van amikor ott mászkál körülöttem direkt,de van maior meg elmegyek mellette és rám se néz?! Na most akkor mivan??
2009. dec. 3. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
A fiuk sosem szoktak "ellentétesen" viselkedni, az a lányok szokása, csak te képzelsz többet mint ami van....
2009. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

amikor*

hát első válaszoló: köszi a választ!

2009. dec. 3. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
hát nincs mit!
2009. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen, ez tényleg a pasik szokása.... lehet, hogy agykihagyása van.

Elitta az agysejtjeit vagy mániákus depressziós vagy bu*zi csak néha megjátssza hogy hetero.

2009. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak zavarban vannak,mert tetszik nekik nagyon a lány. Ilyen egyszerű.
2009. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Uccsó hozzászólás a legbiztatóbb :D
2009. dec. 3. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
simán bejössz neki, csak szégyenlős kicsit.. én is ilyen vagyok :D menj oda hozzá :)
2009. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kérdező ezt pont úgy irtad le mintha lányokról irtad volna, hisz lányok 95% -a tesz igy...

Fiúkból meg max 5%...és lehet csak azért mert utánozza a lányt...vagy esetleg viszonozni akarja a lánynak, hogy lássa milyne érzés...vagy esetleg lányos a fiú, vagy nem tudja mit cisnáljon, vagy valami baj van vele:P

Vagy amikro nem nézett rád akrko nem vett téged észre

2009. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát igen... XD Ez most úgy van hogy a fiúk azt mondják hogy a lányok iylenek mert a lányok meg hogy a fiúk... de mindenki ilyen nagy általánosságban.. szerintem ezzel csak nagyon lazának akarja mutatni magát tudod hogy macsónak tűnjön a szemedben meg te fuss utána... De tetszel neki szerintem :) Lány voltam mellesleg xD
2009. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán előfordul, hogy teljesen ellentétesen viselkednek az emberek (fiúk-lányok egyaránt).

Nekem volt olyan pasim az életemben, aki nagyon szerelmes lett belém, de miután megmondtam neki, hogy nem lehet köztünk semmi, egy ideig hihetetlen f*sz volt velem, bunkózott, stb., de később, mikor lenyugodott, és már tudtunk normálisan beszélni, akkor elmondta, hogy mindvégig szeretett nagyon.

2009. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!