Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem számít az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem számít az, hogy törődő vagyok?

Figyelt kérdés

Minden lányt akibe beleszerettem, igyekeztem a tenyeremen hordozni, azt is, akivel nem is voltam együtt. Az első szerelmem gimnáziumban volt. Sok közös volt bennünk, rengeteget beszélgettünk, sokat segítettem neki, megbeszélhetett velem mindent. Végül egy évfolyamtársunkkal jött össze.


21 évesen beleszerettem egy másik lányba, akivel nagyon közel kerültünk érzelmileg, sokat találkoztunk. Érezte, hogy mindent megtennék, hogy boldognak lássam, és saját bevallása szerint ő is mindig rám gondolt, folyamataosan. Ezek után visszament a volt barátjához.


Pontosan 3 hete, a barátnőm, akivel majdnem 4 évig voltunk együtt, akiért az életemet adtam volna, akinek meg akartam kérni a kezét, akinek minden apró kívánságát és rengeteg nagy vágyát valóra váltottam (az ő elmondása szerint), akivel a közös jövőnket terveztük, megcsalt egy sráccal, akit pár napja/hete ismert. Nem volt felhőtlen a kapcsolat, de az én részemről olthatatlan szeretet volt, erre kifacsart mint egy citromot. Azt mondta, tudja, hogy nem a helyes utat választotta, de nem bánta meg a tettét, mivel ennek így kellett lennie.


Most már nagyon fáj ez az egész, igazából annyira, hogy szeretnék hideg lenni, szeretnék egyedül maradni. Úgy gondolom, jobb vagyok egyedül, talán többre vihetem így. De sajnos szerelem terén mindig ilyen leszek, én így szeretek, szeretném megérinteni a másikat belülről. Leszögezem, nem vagyok hibátlan, de a másikért mindig beáldoznám magam.


Se csúnya nem vagyok, sőt szerintük eléggé átlag feletti, se unalmas, se bunkó, max amolyan zárkózottabb fajta. De tényleg ennyire nem kell senkinek, hogy szeretem és törődök vele? Nem értem, most tényleg jobb, ha matadok magamnak és foglalkozom a saját dolgaimmal?


2015. nov. 1. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem! foglalkozza saját dolgaiddal
2015. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Manapság már nem számít, hogy ilyen vagy, mi sem bizonyítja jobban, mint az eddigi tapasztalataid. Amúgy velem is ez van, túl törődő és komoly vagyok, miközben a másik fél egyáltalán nem. Ezt én sem tudom elfogadni, de sajnos az a helyzet, hogy nem szabad komolyan venni a dolgokat, mert akkor legalább nem koppanunk akkorát. Nagyon nehéz jól megfogalmazni.. de valahogy azt érzem, ez így nincs rendén, hogy az emberek így eldobják a másikat.
2015. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

A törődés sokat számít, de csak akkor, ha a másik szeret, szerelmes beléd. Csak azért, mert te törődő vagy, egy lány sem fog beléd szeretni, illetve attól még kiszerethet belőled.


Nem kell ennyire sötéten látni a helyzetet, volt három lány, akiben csalódtál, ennyi történt összesen.

2015. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmit se számít.

Én nőként tapasztalom ugyanezt. Elismerik, hogy ennyire soha nem szerette őket senki, és nem is fogja, aztán megcsalnak megaláznak, összetörnek és visszaélnek a bizalmammal.

Még mindig él bennem a remény, hogy egyszer valaki annyira fog becsülni, mint én őt, bár egyre többször érzem úgy, hogy örök boldogtalanságra vagyok kárhoztatva.


Neked is azt tudom tanácsolni, int magamnak, illetve a hasonló ismerőseimnek. Élj a munkádnak és a hobbidnak (nekem ez egy kutyás sport, így a törődés igényem ki van úgy ahogy elégítve) és járj nyitott szemmel.

2015. nov. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De számít, csak meg kell találnod azt aki megérdemli. Tudom, hogy most nagyon össze vagy zuhanva, és ezzel nincs gond. Csak fel kell kelni a padlóról. Nagyon fontos, hogy a továbbiakban ne úgy védekezz a csalódások ellen, hogy bizalmatlankodsz, és elkönyveled, hogy úgysem ér semmit a törődés, ezért egy nőnek sem adod, hanem inkább bunkó leszel. Szvsz a megoldás az, ha az emberismereted fejleszted, megválogatod, hogy kivel vagy odaadó. De még így is becsúszhatnak csalódások, de azokat meg kell tanulni méltósággal kezelni. Amit most leírtam, így leírva egyszerűnek tűnik, de végigjárni ezt az utat rohadt nehéz sajnos, de megéri.
2015. nov. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad ki, hogy ne verd pofán? Csak úgy az apja helyett? Egyébként én is hasonló vagyok és valóban nem értékelik nagyra az odaadást.
2015. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Dehogynem számít! Nagyon nagy negatívum.
2015. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te túlzásba viszed, amit gondoskodásnak gondolsz.

Nekem már végigolvasni is nyomasztó volt.

2015. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most azt gondolod, hogy minden lány ilyen, még a rendesek is, de nem így van. Az én barátom pont olyan, mint te, tipikusan az a jófiú, de pont ezért szeretem, és immár lassan 7 éve leszünk együtt. És eszembe nem jutna megcsalni, vagy elhagyni másért, mert tudom, nála jobbat nem is kaphatnék, vele szeretném leélni az életem, ahogy ő is velem.


Persze azt nem garantálhatja neked senki, hogy ez nem fog megismétlődni veled, de igaz, hogy a szerelemhez is kell szerencse, hogy olyat fogjon ki az ember, aki tényleg megbecsüli úgy, ahogy van. Mivel a szakítás még elég új élmény, egyelőre próbálj magaddal foglalkozni, hanyagold egy kicsit a szerelem témát, próbálj lelkileg helyrejönni. De később se kell görcsösen ráállni a keresésre, sokszor van az, hogy ha valamit görcsösen akar az ember, akkor csak azért se jön össze, ha viszont nem is foglalkozik vele, akkor meg váratlanul összejön.

2015. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem a jo embereket fogtad ki, 3 lány miadt ne általánosits, de mindenkinek vannak olyan dolgai az életében és a párkapcsolatában ami visszatérö motivum, igy ha meg nem bántalak, akkor mégis csak magadban kéne keresni a hibát, ami lehet, hogy nem is hiba, de mégis meggátol a céljaid elérésében.(vagyis, hogy egy lány hasonloan törödjön veled mint te vele).Ha találkoznál egy lánnyal, aki mindent megtesz érted, de te valamiért mégsem érzed azt a lángot, akkor feláldoznád a boldogságod, csak mert mindent megtesz érted?

Inkább örülj neki, hogy nem olyan lányokkal találkoztál, akik elvárják, hogy kinyad a.... és hagyják, hogy te mindent megtegyél, hanem még idöben dobbantottak.

Igen, lehetséges, hogy nem kéne ennyire odaadonak lenned, mert majd beleakadsz valaki olyanba, aki nem lesz olyan kegyes, hogy elhagy, hanem az utolso cseppig kihasznál, és az sokkal roszabbul fog esni.Minden jot!

2015. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!