Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő csak barátkozna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csak barátkozna egy férfival, az neki ugyanolyan rosszul esik, mint amikor a férfi csak szexelne egy nővel?

Figyelt kérdés

Tehát a férfi úgy érezheti nem veszik figyelembe a férfiasságát, ha csak barátkoznak vele?

A nő meg úgy érezheti egy darab húsnak nézik, amikor csak szexelnek vele, miközben ő érzelmekre vágyik?


2015. nov. 1. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ertelmes no nem megy bele olyan pasival szexkapcsolatba, akitol tobbet akarna, de tudja, hogy a pasinak csak szexre kell.

Sztem nem ugyaz, akkor lenne ugyanaz, ha a csajnak csak szexre kellene a pasi, mikozben tudja, hogy a pasi tobbeg akar

2015. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nők is akarnak szexkapcsolatokat, és férfiak is akarnak barátságokat nőkkel
2015. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Igen, már ha kapcsolatot akarnak.
2015. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy igen.


Nők, amikor ti rosszul érzitek magatokat, mert egy férfi "csak" dugni akar veletek tartós kapcsolat helyett, egy férfi pont ugyanolyan rosszul érzi magát, amikor ti csak barátnak akarjátok őt.

2015. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom ez kettőn áll a vásár.szerintem ha a férfi tudatja h.csak szexre kell és nem hitegeti az kevésbé esik rosszúl mintha alapból úgy tett volna h.fontos a lány és a 1-2sex után lelép örökre.a fiúk esetét nem tudom
2016. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!