Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vége ezeknek a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vége ezeknek a kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Lehet hosszú életű az a kapcsolat ahol a felek pár nap ismeretség után szivecskékkel dobálóznak és úgy tesznek mintha évek óta egy párt alkotnának? Vagy inkább gyerekes viselkedésre utal?
2015. nov. 1. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
fúú én néha már hányok az ilyenektől mikor neten írogatják egymásnak amit mindenki lát h én is szeretlek én még jobban szivem meg a marha jelecskék
2015. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még az MSN korszakra emlékeztet. A partnerlistámon szinte nem volt olyan csaj, aki ne írt volna ki szivecskés személyes üzeneteket. Én is írtam ilyet ki lányoknak, bár nem minden esetben vettem komolyan. Talán bizonyos esetekben csak egyfajta hülyítés volt.


Mi lesz a vége ezeknek a kapcsolatoknak? Természetesen összeomlanak. Ezek a kapcsolatok annyira erősen csak az érzelmekre alapulnak, hogy az már szinte veszélyes. Az érzelmek ugyanis olyan, mint az időjárás, változnak, elmúlnak.

2015. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez sok mindentől függ.

Nekem volt már olyan kapcsolatom, ahol két napja ismertük egymást, de összejöttünk. Évekig együtt voltunk...

Ez jelenthet sok mindent, lehet, hogy valóban egy látszat dologról van szó, és igazából egyik félnek sincsenek valódi érzelmei (sok ilyet láthatunk, főleg azoknál, akik a világhálón élik a szerelmi életüket... írogatják egymásnak, hogy örökké együtt lesznek, mennyire szerelmesek, stb, aztán egy hónap múlva szakítanak). De az is lehet, hogy ennyire egymásra találtak, hogy olyan természetes az egész kapcsolat, mintha már régebb óta együtt lennének.

2015. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátommal, mikor összejöttünk,megkértem, hogy tegyük ki fbon, hogy együtt vagyunk. Sosem volt még ilyenem, olyan egzotikus csodának tűnt, amiben másoknak része lehetett, nekem meg nem és én is akartam. Kiraktuk, röhögtünk, hogy mától "igazi" azóta is leszarjuk az egészet. Lehet átmeneti öröm az újdonság miatt aztán később ők se fogják figyelni.
2015. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!