Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a "Se veled, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a "Se veled, se nélküled" kapcsolatoknak mindig a "se veled" lesz a vége?

Figyelt kérdés
Vagy van itt olyan, akinek ilyen kapcsolata helyrerázódott?
2011. dec. 20. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
másfél éve egy ilyenben vagyok. eléggé kezd felőrölni. bízok mindig a Veled verzióban, de egyre inkább a nélküled lesz... sajnos.
2011. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyenben élek, adok még magunknak egy fél évet, de aztán szerintem ennyi.
2011. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy ilyenben voltam, és vége lett rövid időn belül. Hosszú távon a negatívumok többet nyomnak a latban.
2011. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálatok amúgy hogy zajlik az ilyen kapcsolat? Mert mi hol szétmegyünk hol összejövünk és akkor minden happy de nem sokáig
2011. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem az ilyen kapcsolatban olyan a két fél, mint a tűz és a víz. Ami az egyiknek fekete, arra a másik tutira rámondja, hogy fehér. Mindkettő vezető egyéniség, ami alapvetően nem működhet szerintem, valakinek vállalnia kell az elárendeltebb szerepet. Két dudás nem fér el egy csárdában, ha lehet így mondani. Az ilyen emberekbőll hiányzik a kompromisszumkészség. "Én csak azért se hagyom rá, nem kérem bocsánatot, stb". Egyik félről talán működhet, na de mindkettőről... Hiába veszekednek, harcolnak mindig, hiába tűnik úgy külső szemlélőként, hogy válaszfal van köztük, mégis olyan érzések, olyan szeretet van köztük amit csak olyan ember ért meg akinek van/volt ilyen kapcsolata. Legalábbis én így látom. Kívülállónak nemigen lehet megmagyarázni hogy miért ilyen erős a kötelék. Majdnem egy évig tartott az ilyen kapcsolatom, sokat veszekedzünk, minden apró hülyeségen, a rossz tulajdonsáokat hoztuk elő egymásból. Lehangolt voltam, felemésztett, kimerültem, de tudjátok mit? Visszasírom, akármilyen szarnak is tűnt akkor!!
2011. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz szerintem. Legalábbis nem hallottam még ellenpéldát, de lehetséges.
2011. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi is párszor szakítottunk már, közbe akkor rájövünk hogy hiányzik a másik nem bírjuk nélküle, kibékülünk, egy-két napig minden ok, aztán akkor megy az egész elölről.


5-ös: Miért sírod vissza? Én is így érzem hogy a rosszat hozzuk ki egymásból, ahelyett h motiválnánk egymást..


Januárig várok, aztán szakítani fogok szerintem...csak félek hogy megbánom:/

2011. dec. 20. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyenben vagyok benne. Mi is jó párszor szétmentünk majd az egyikünk felkeresi a másikat hogy hiányzik. Érdekes kapcsolatok ezek, mert ha együtt vagyunk akkor sem működik de mégis hiányzunk egymásnak. Vagy vársz hogy megoldódik ami szerintem nem fog, legalábbis nálunk sem oldódik csak megy ez a huzavona, vagy vele vagy, de lazábbra veszed a dolgokat.
2011. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nálatok mi az ami nem stimmel pár nap után?
2011. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!