Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom méretét miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom méretét miért érzem ilyen nagynak és mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Mindketten 24 évesek vagyunk, kb. 1 évig jártunk, mire eljutottunk oda. Eléggé fel voltam izgulva, nagyon nedves voltam, de úgy éreztem, hogy szétfeszülök. Persze miatta kibírtam és a végére már jó is volt. Azóta (2-3 hónap) rendszeres nemi életet élünk, de akármilyen óvatos is ugyanúgy nagynak érzem.

A csavar a történetben itt van, mert az Ő elmondása szerint nem nagy, éppen átlagos. Le is mértük és tényleg "átlagos", 12 cm, bár nem tudom honnan kellett volna kezdeni a mérést.


2015. nov. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte akkor nem is voltál mással? Az ujjazással mi a helyzet? Azért az érezhető, ha az átlagosnál szűkebb vagy. Valamint ujjazással lehet ezen javítani is. Nem derül ki, mennyi az előjáték, de ha nagy hangsúlyt fektettek az ujjazásra, és szép fokozatosan, sokáig tágít a barátod, akkor elvileg szoknod kéne a dolgot.
2015. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam mással, csak vele. Az ujjazással semmi probléma nincs és igen, előjáték is volt rendesen. Nem nézem közben az órát, nem tudom meddig csinálja, de jó és sok az biztos.


Azért azt hozzátenném, hogy az ujjazás alatt csak 2 ujjat értek, nem vagyok benne biztos, hogy mennyinek kellene lennie, de Ő csak kettőt használ.

2015. nov. 1. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Több nem is fér be vagy csak nem szokott vele próbálkozni? Érdemes lenne fokozatosan megpróbálni a három vagy négy ujjat is, ezzel lehet tágítani. :)
2015. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát 12 cm-er átlagon aluli, ha csak nem ez a vastagsága.
2015. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a hosszúsága számít, ha nagyon feszítést érzel, hanem a vastagsága. Bár ha a 12cm a körméret és nem a hossz érthető:D

Ha ő az első tényleg csak szoknod kell

2015. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!