Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok is előfordul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok is előfordul, hogy menzi alatt 2 méretet nő a melletek, vagy nálatok nem ennyire nagy mértékű a változás?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat, kérlek.:)
2015. márc. 7. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szinte semmi változást nem veszek általában észre.
2015. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, mondjuk én magát a menzit is jobban észlelem, mint mások (már 1 héttel előtte görcsök..., amire gyógyszert is szedek).
2015. márc. 7. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a menza alatt akár 2 méretet nő a nadrágom. :) 26/F
2015. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet h neked a melleidbe megy a vér.
2015. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyenkor csak azt érzem, hogy nagyon feszül belül, érzékenyebb és ilyenkor tényleg sokkal feszesebb is...
2015. márc. 7. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb!:) B kosaras melltartót hordok alapból, de ilyenkor mindig kicsik rám:D Szorítanak meg kibuggyan a mellem. Már gondoltam hogy veszek egy C-set ezekre a napokra. De ha belenézek a tükörbe melltartó nélkül akkor is látom hogy nagyobb, tökre feltűnő. Meg keményebb is lesz és sokkal érzékenyebb.
2015. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nálam is elég feltünő szokott lenni, és hasonlóan az utolsóhoz.
2015. márc. 7. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha PMS:


Kerülendő ételek, italok:

Só és sós ételek

Édesgyökér (valódi), édesfa (serkenti az aldoszteron képződését), ami további víz- és só- visszatartást (retenciót) okoz.

Hideg ételek és italok (nem kívánt módon hatnak a hasi vérkeringésre és fokozzák a görcsöket).

Koffein minden formájában. A koffein fokozza a cukoréhséget, elhasználja a B-vitaminokat, kimossa a szervezetből a káliumot és a cinket, serkenti a gyomorban a sósav elválasztását, ami hasi irritációt okoz.

Összehúzó hatású a sötét teák (bennük lévő tannin fontos fémeket köt meg és megakadályozza az emésztőcsatornából a felszívódást).

Alkohol (kedvezőtlenül hat a vércukorszintre, csökkenti a magnéziumszintet és befolyásolhatja a permenstruációs szindrómát).

Spenót, répalevél és más oxalátot tartalmazó zöldség/főzelékfélék (oxalát bizonyos fémionok felszívódását gátolja, nehezíti).


Ajánlott ételek, italok:

Földieper, görögdinnye, articsóka, spárga, petrezselyem és vízitorma (valamennyien természetes vizelethajtók).

Nyers napraforgómag, datolya, füge, őszibarack, banán, burgonya, amerikaimogyoró és paradicsom (mind gazdag káliumban).

Kipróbálhatod még a Dong Qualit: ez egy bizonyos "női ginseng"-ként ismert gyógynövény, amely a májműködését szabályozza, és elősegít, hogy a fölös mennyiségű víz eltávozzék a szervezetből.


Ha ezeket használod/alkalmazod könnyebbé és elviselhetőbbé válnak ezek a napok.


Amúgy nekem már ovu környékén megnőnek, feszes és érzékenyek lesznek, a mellbimbóim is. Ilyenkor a Páromnak figyelnie kell, hogyan nyúl/ér hozzájuk, több kevesebb sikerrel, hisz oda van értük is. És ilyet hordok, mert napközben így kényelmes; [link]

Ez megtartja a súlyukat és kordában is tartja.


De nem vagyok a gyógyszer híve, így inkább pezsgőtablettát használok, magnézium +B6, vas+C, amiben van, folsav, +B6, +B12.


N

2015. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!:)
2015. márc. 7. 21:00
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem nem változik, se méretre, se érzésre

24L

2015. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!