Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély szerintetek?

Figyelt kérdés

A lány 24, én 18 éves és őrülten szerelmes belé. Nem merek kezdeményezni mert félek az elutasítástól és akkor mindig kerülgethetem..


Azt vettem észre hogy törődik velem, megjegyzi a dolgokat amit mondok neki, néha szívességet tesz vele (kikapcsolja a rádiót mert tudja hogy szeretek néha csöndben dolgozni)


Tekintve hogy lelkileg kicsit szétszórt vagyok, pár hónapja pánikrohamom volt és még mindig megvan az utóhatása, nem vagyok benne biztos hogy jól érezné magát velem.



2015. nov. 1. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozni mindig lehet, de én már 20 évesen sem kezdenék egy 018 éves fiúval. Szerintem csak szimplán kedves lány alapból és mindenkivel figyelmes, nem akarlak elkeseríteni. De végülis vesztenivalód nem igazán van azzal, ha elhívod egy kávéra.
2015. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nézd ezt a kérdést szerintem vele kéne meg vitatnod és lesz ami lesz.. csapj a lecsóba annak idején nekem is volt 18 évesen 24 éves barátnőm lehet hogy ez durván hangzik de elmesélem..

Szóval van egy barátom és 6 évig volt együtt ezzel a lánnyal és mikor már kb 2éve szakítottak beszélgettem a lánnyal elmondtam neki az akkori érzéseimet és hogy nagyon régóta tetszett nekem ekkor azt mondta miért nem mondtam el ezt eddig neki? mint kiderült ők már az utolsó három évben csak voltak egymásnak... én tetszettem a lánynak és mint az is kiderült érzéseket is táplált már felém.. szóval utána találkozgattunk és össze is jöttünk.. jó volt vele talán a legjobb eddigi kapcsolataim közül sajnos és már akkor nem laktam otthon és végeztem éppen a sulival így dolgoznom kellett...

nem tudtam elég időt szentelni ránk pedig ő több törődést igényelt volna..

Az én szemszögemből nagyon sajnálom hogy akkor utána véget ért a kapcsolatunk hiszen lehetséges hogy mai napig együtt lennénk.. nagyon jól is tudtuk kezelni a kapcsolatunkat mai napig barátok vagyunk! azt hiszem a legutóbbi csalódásom után csak is kizárólag idősebb lánnyal jönnék újra össze hiszen a két legutóbbi lány akik három évvel voltak fiatalabbak jó volt szép volt de nem nem volt jó... az életem során 6 komolyabb kapcsolatom volt abból 1 a legutolsó volt csak fiatalabb és bár másfél év után és több szakítás után rájöttem hogy nagyon naiv voltam akkor még nem tudtam ezt teheti velem szóval a javaslatom beszélj vele és ragadd meg az alkalmat küzdj érte ha egy cseppnyi esélyt látsz arra hogy talán ő is így érez de nagyon fontos hogy ezt vele vitasd meg!

2015. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
barátzónában vagy, felejtsd el
2015. nov. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyébként meg felháborító, hogy valakinek jut még 30 éves kora előtt vagy 6-10 nő, nekem 1 sem
2015. nov. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-es szerinted ez kinek a hibája?
2015. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

annyit vettem észre hogy bókol (amit nem nagyon szoktak nekem) és hogy felfigyel arra amit mondok, próbál velem társalogni


szép, helyes lány

2015. nov. 2. 15:41
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: ez nem az én hibám
2015. nov. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!