Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, nalatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, nalatok mennyire jellemzo, hogy miutan tetszik egy no es udvaroltok neki, egy ido utan beteszitek a not a baratzonaba?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi tesz be egy nőt a barátzonába? Ne viccelj már mást te be neki, nem a barátzonát. Már csak így magamból ki indulva, nem volt és nem is lesz olyan nő, akivel csak barátkozni akarók. Ha valamit akarók is tőle, szex vagy párkapcsolat akkor úgy közeledek felé. Persze őszintén, ha csak szexet akarók akkor közlöm vele, bocs de csak szexet szeretnék. Természetesen nem egyből, így a nyakára rohanok mert akkor evvel csak el ijesztem. Szép lassan de be cserkészem. NIncs olyan hogy egy nővel, én csak barátkozzak. Csak is barátságnál többet az a több pedig a szex némi érzelemmel megszórva. Ami nem egyenlő a szerelemmel.
2015. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Btgllt válasza:
Hát elég ritka.nem fecsérelünk felesleges időt.olyanoknak udvarolunk akitől akarunk is valamit.szex,kapcsolat...most ez lényegtelen.ha esetleg barátzónába kerülne egy csaj akinek csaptam a szelet,valószínűleg azért mert jött egy jobb.de most nem a szépségről beszélek,ez lehet belső pozitív tulajdonság is.vagy esetleg a csajról kiderül hogy sorozatkiller :)
2015. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam megesik, de csak azért tehetem meg, mert "átlag feletti" vagyok. Nálam szerencsétlenebb genetikával rendelkező fiúk szerintem addig udvarolnak, amíg a lány el nem küldi őket melegebb éghajlatra. Szemét dolog ez sajnos, hogy egy srác udvarol, hiába nem tetszik a lánynak, mégis élvezi a figyelmet. Hitegeti a gyereket, játszik akár az érzelmeivel is, aztán mikor már megunta őhercegkisasszonysága a dolgot, akkor flegmán, vagy akár agresszívan lekoppintja. Undorítónak találom ezt, bár valahol az egyszerű női természet ilyen. Az ilyen lányok nekem sem adják magukat könnyen, szeretik húzni a cérnát, kelletik magukat, de az én türelmem is véges. Aztán persze jól meglepődnek, ha már csak haveri alapon viszonyulok hozzájuk, vagy esetleg összejövök mással. Akkor felfújják magukat és besértődnek. Nyilván, nem mindenki érdemli mefg ezt, volt màr -nem is egyszer-, hkgy egy nagyon értékes, őszinte lánnyal hozott össze a sors, még ha nem js nézett ki, tudjuk, "extrán", a tiszteletét és a korrektségét nagyon értékeltem. Volt hogy az elején megmondta, hogy nem akar megbántani, de sajnos esélyem sincs, mert hiába jövök be külsőre neki, a személyiségem szerinte az ő ellentéte. Felfogtam, megköszöntem. Volt, hogy valaki másnak udvarolgattam, nagyon élvezte, és megmondta kerek perec, hogy ne akarja pazarolni az időmet, szeretne velem lenni, azok alapján ahogy megismert. Összejöttünk, remek kapcsolat kerekedett ki belőle. Szóval én, személy szerint, a jellemet sokkal többre értékelem, mint bármilyen testi adottságot. Aki tehát velem "játszadozik" az elveszti az érdeklődésem irányában.
2015. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem első pillanattól eldől, hogy van-e kémia, vagy nincs

nekem is van most egy olyan srác, akivel bár társkeresőn találkoztunk, részemről nem alakult ki semmi

mégis beszélgettünk utána, utazgattunk, és most simán elvagyunk egymással

szerintem akinek van előzetes tapasztalata a másik nemmel való barátkozásban (pl neki nővérei vannak, nekem meg bátyám, és voltak fiúhaverjaim kiskoromban), ott simán előfordulhat ez...

de nem hiszem, hogy akkor eleve van benne udvarlás, max egy kis barátságos flört, de még azt is kétlem

2015. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja hozzá kell tennem, hogy nem én friendzoneoltam, ő sem startolt rám, valahogy egyértelmű volt, hogy haverkodunk és ennyi
2015. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
itt most olyan esetrol van szo amikor egyertelmuen tetszettem a sracnak...es most az az erzesem baratkent kezel..
2015. nov. 2. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így van, lehet nem adtál neki jeleket, hogy kölcsönös lenne, esetleg talált benned valami olyan tulajdonságot, ami kizáró ok nála. Jelek alatt nem szempilla-rebegtetést értettem persze.
2015. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!