Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a szomszéd pasi, hogyan közelíthetnék még?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most 2 hónapja költözött ide a szomszédom. 27 éves férfi, én 22 vagyok. Anyukámmal kezdtek el beszélgetni, mutatott rólam fényképet anya meg mondta, hogy igazából nincs komoly párom ( épp akkor zártuk le már a se veled se nélküled kapcsolatot az exemmel). Szóval ez a szomszédom érdeklődött felőlem, tetszettem neki nagyon. Bejeloltem egy közösségi oldalon, ahol nagyon sokat beszélgettünk, meg aztán már a házban is néha. A volt barátom miatt nem akartam tiszteletlen lenni ezért tartottam a távolságot. Most szeretném ezt a férfit megkapni, de ahogy észrevettem van barátnője. Ettől függetlenül vittem neki át sütit es kedvesen elbeszélgetunk, állítása szerint nem komoly ez a barátnő. ( anyumnak mondta :D mert néha ők is váltanak pár szót) szóval szerintetek?? :)
2015. okt. 30. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:

amíg van "nem komoly" barátnője addig esélytelen! utána próbálkozz!


22F

2015. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább anyudat próbálná fel, mint téged xdDDD
2015. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják ameddig nem komolyodik a kapcsolatuk addig kellene nekem lépnem, hiszen ő is közeledett. :D nem tudom...
2015. okt. 30. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Második mond valamit,

egyébként amíg mind a ketten össze vissza kevertek kavartok semmi nem lesz belőle.

2015. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyukám kicsit idős hozzá. Őt csak néha elkuldom kémkedni, azért nem akarok felsülni nagyon... Mert mégiscsak el kell viselnem egy jó ideig, ha esetleg elküldene. De a ti dolgotok olyan tanácsot adni, amivel nem lövök mellé ;)
2015. okt. 30. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg anya-lánya hármast akar :-P
2015. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" volt barátom miatt nem akartam tiszteletlen lenni ezért tartottam a távolságot"

Ebbe nincs logika.

Tudd meg mennyire nem komoly, majd lépj!!!

Tegyél akartakért.

2015. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinálj mindent úgy, ahogy eddig. Tudod talizzatok, vigyél át neki sütit meg ami eddig volt, bolondíts magadba :) Aztán ha sikerült, akkor úgyis csak hozzád lesz kedve, a másik helyett és akkor úgyis szakít vele. Egyszer majd amikor beszélgettek, valahogy próbáld felhozni a "neked milyen nők jönnek be " témát , és akkor úgyis vissza kérdez, hogy és neked milyen pasik :D És szépen a tudtára tudod adni, hogy neked olyan pasi kell aki csak téged akar ergo addig nálad nincs is esélye amíg ott van az a másik :D
2015. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ;) megfogadom a tanácsokat.
2015. okt. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!