Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri? Ez a "Nincs többé jó fiú! , Hogyan szedj fel fitness modelleket" oktatás?

Figyelt kérdés
Az oktatás díja több százezer forint és jóformán csak néhány előadásból áll. Ez elég arra, hogy megváltoztassam az életem? Vagy csak egy átverés?
2015. nov. 3. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik mint valami béna NARUTO epizódcím. Ott vannak ilyenek, hogy "Macskanyávogás!!! A ninjacicák támadása"


Átverés sajna. A nők ha vannak be vannak szervezve és mindenképp dícsérni fognak. Az eőadó valami Mr.Colgate vagy a Duffman lesz ( [link] aki végigkeménykdik, te lhiszed, kijösz szarrá olt az első csaj vagy koptat a szokásos hazugságokkal és utána ott vagy ahol eddig csak míusz 100 ruppó és még szomorúbb lehetsz hogy "ez se működött"

2015. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szervezőnek biztosan megéri.
2015. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elgondolkodtál egy ilyen h..lyeségen?
2015. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aperitif ***** válasza:
100%

Megéri, persze! Az oktatás szervezőinek. Néhány órás befektetéssel keresnek több milliót, nekik biztos elég arra, hogy megváltoztassa az életüket.

A tiedét is valószínű meg fogja változtatni, hogy több százezer forinttal szegényebb leszel. Miért nem iratkozol be azon a pénzen egy jó OKJ-s tanfolyamra, vagy mész el inkább nyaralni?

2015. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

PEdig jó tréningek ezek,nekem sokat segített én máskép végeztem de a koncepció az önfejlesztés,kell bele fektetni,mert nem csak csajozás,de az életed más területén is FÉRFI leszel,ami sajnos ma már kevés van anyámasszony katonái,ezt a lányok mondják nekem,amikor beszélgetek velük,hogy végre egy igazi PASI,akinek van célja terve,és tud velünk bánni.


Amúgy oktatás is van?

Linkeld már be nekem.

2015. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hogyan szedjünk fel kúrni lányokat.

Nem hogyan szedjünk fel lányokat kapcsolat céljából.

2015. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy? tudod te mennyi luxusk**úrvát kapsz annyi pénzért??
2015. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os látszik nem olvastad,nem feltétlenül.

Ez pont arról szól,hogy FÉRFIvá vállj,tehát legjobb önmagad legyél = ALFAHÍM.

Igen azt is kihozhatod belőle,hogy csak szexelj de akár kapcsolatot,de olyan életet élhetsz amilyet TE akarsz,és olyan NŐD lehet amilyet TE akarsz nem ami jön.

Ez nagyon nem mindegy,hogy bőségben élsz vagy egy nőtől függsz és ha elhagy akkor összetörsz ez a könyv ebben segít,hogy elhagytál,semmi baj,örültem és ennyi,és napokig fogsz depressziózni,hanem mész és csinálod a dolgodat.


Inkább nézd meg ezt: [link]


Ez sokkal több annál mint hiszitek,ez az életetek,hogyan legyél sikeres,hogyan érd el amit akarsz,nagyon hosszú és bonyolult de megéri,én tapasztalatból beszélek,azóta meg 2,5*-tem a fizumat új munkahely,kocsim van,nőket fel tudok szedni lefogytam 20kg-t szép izmos férfias testem van,ahogy kell.

Minden egyben,és a belsőt is hozzá hoztam,kommunikáció ilyenek.

A lányok mindig mondják te aztán tudod mi kell a nőknek(lehet lepontozni),pedig semmi hókuszpókuszt nem csinálok,sőt beveszem a leszarom tablettát és úgy kommunikálok feléjük,nem bunkón csak nem érdekel mert tudom ha ő nem majd más jön.

És ez az elv ami fontos,munkában,vállalkozásban,ismerkedésben.

A mkeménységre kell neveld magad,törtető gátlástalan harci géppé,és sikeres leszel vagy marad a középszerűség.


#7-es ezt te is elolvashatod.


Donald Trumph napi 4 órákat olvas,Anagy CEO-k napi 5 órákat akik tényleg olyan életet élnek mint a Wall Street farkasában.

El lehet gondolkodni.

Kevin Trudeau mondta: ,,Ki az akire hallgatsz?"

Rám aki eredményeket tud felmutatni vagy a kétkedőkre akik konkrétan nem tudják mi az eredménye,mert nem foglalkoznak önfejlesztéssel.Mindig arra hallgass akinél van amit te akarsz.

Kigyúrt akartam lenni,nyilván nem a vékony vagy dagadt gyerekhez megyek,hogy eddzen hanem a 14-szeres magyar bajnok sráchoz.

Gazdagság érdekel,nyilván nem Jauzsikát fogom megkérdezni aki lakik egy panelban hanem mondjuk a Berki videóiból vagy Donald Trumph vagy Szabó Péter akik komoly luxus kocsiban ülnek,luxus hotelben szállnak,bőségben élnek.

Ha csajozni akarsz nyilván kitől fogadsz el tanácsot?

Gondolom nem az átlagos gyerektől akinek talán összejött egy kapcsolat 4-5 randival közben meg azt a lányt egy lányoknál sikeres pasi közben megdugta randi nélkül akár.

2015. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak megtanítani arra, hogy hogyan legyél jóképű, magas és gazdag, akkor nem éri meg.
2015. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!