Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Fitness Company sportoktatói és személyi edzői tanfolyamáról?

Figyelt kérdés
Mennyire minőségi az oktatás, érdemes-e itt elvégezni egy ilyen tanfolyamot? A későbbiekben szeretném itthon, vagy egy EU-s országban elvégezni az erőnléti edző képzést, de annak az előfeltétele minimum sportoktatói v. személyi edzői képzés. Eredetileg az IFBB personal trainer képzésére szerettem volna jelentkezni, de arról elvileg már lecsúsztam.

2015. szept. 4. 10:01
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy küzdősportolok, még elég régen versenyeztem is, most térek vissza idén a versenyzéshez, a későbbiekben küzdősportolók, illetve más élsportoló (lehet az akár kosárlabdázó, jéghokis, vívó, teniszező, stb.) erőnléti felkészítésével szeretnék foglalkozni, akár külföldön is. Az angol megy, de el kezdtem a szakmai angolt is tanulni, egyelőre autodidakta módon.
2015. szept. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!