Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi volt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi volt a legjobb karácsonyi ajándék amit valaha kaptatok a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából a legjobb ajándék mindig az, ha együtt lehetünk :)
2015. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Franciaországi utazás lesz az idén. Tavaly, meg h akkor élvezhettem belé először. :D 22/F
2015. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Egy könyv,amire nagyon rég vágytam már (Én Ozzy).

Most belegondolva...ez volt az egyetlen :'D

2015. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt olyan, aminek örültem volna, de ezek közül a legjobb talán egy pénztárca.
2015. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ajándék amikor 1 vadonatúj fűző+combfix párosban várt a fa alatt amikor hazaértem munkából (igen szenteste is dogoztam) és letepert :D Azóta sem volt még olyan szép szentestém :D
2015. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy " Igen " :) :)
2015. nov. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Unnep elotti este a baratnojevel vart otthon az agyban, felejthetetlen ejszaka volt.

Igaz elotte beszelgettunk mar rola, de akkor nem tunt nagyon lelekesnek.

2015. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!