Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány alkalomnak kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány alkalomnak kell eltelnie egy fiúnál hogy bírja legalább kb.20 percig is a szexet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 17:49
 1/8 lacikaaaaa ***** válasza:
Gyakorlás kérdése. Ha gyakoroltok minnél többet akkor pár nap alatt össze fogja hozni :).18/F
2010. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
változó, egyéntől függ:) barátom hol képes 10 perc után hol 1 ora után...azért a fáradtságtól is függ...pl 8 óra melo után nem hiszem h gyorsan regenerálódna:D
2010. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jaj bocs második vok..juj de nem arra válaszoltam ami a kérdés voltXD

na hát sztem 1 alkalomnál tuti 5 perc körüli időre számíthatsz, de utána ha akar még1 mentetet akk sztem már birni fogja..

egyébként 3-4 alkalom után már valószínú h többet is birni fog

:)

2010. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lacikaaaaa ***** válasza:
1. vagyok. igen igaz. csak hát ha ugy van hogy egy hétig mondjuk éhezteted a barátodat akkor hamar el fog menni :D. De ha utána is ujra akcióba lendül akkor valószínüleg fogja birni tovább is, csak míg regenerálódik addig bird ki :D.
2010. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, ki akar annyi ideig szexelni? :D

Szerintem sokkal kellemesebb sok rövid menet. Nagyon gyors előjáték, utána meg szex orgazmusig. Az úgy öt perc alatt simán megvan. Tíz percbe meg akár három is belefér. De addigra már fizikailag is kifáradok, ráadásul már inkább kellemetlen kezd lenni az élvezet. Szóval ekkor pihenő, aztán pár perc után jöhet az újabb menet. :D


23L

2010. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gyere el velem melozni egy napot,és este az sem lenne biztos h elmennél,inkább elaludnál.a 23 éves csaj meg megírta a lényeget.én akkor megyek el hosszú odő alatt normál állapotban ha már unom a partneremet.

23/ff

2010. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erre vannak technikák pl mielőtt orgazmusa van a srácnak megkell szorítani a pénisze tövét és aztán megint mehet ezzel ellehet tolni az orgazmust
2010. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
változó, volt olyan hogy a barátom 1 perct után elment, de azonnal folytattuk és utánna megint meg megint. és utánna egy óráig bírta még
2013. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!