Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más lány is, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lány is, akinek bejönnek a fiatalabb fiúk?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy az idősebbekre bukik.

Én 20/L vagyok, de olyan jó lenne 18 éves fiúval járni :D

Szóval ilyen 17-18-19-20 évesekkel főleg, szóval fiatalabb vagy velem egykorú :)

Külsőre is a fiatalos, baba arcú fiúk tetszenek :D

Meg ők még nem nőttek fel, nem akarnak családot (exem 21 évesen már velem tervezett mindent), nincsenek nagyra törő terveik, nem valószínű hogy lelép külföldre, stb.


Akkora pech hogy mindig ha meglátok egy extra helyes srácot kiderül, hogy 15-16 éves :D azért nekem az talán picit kicsi... De 17-től már jöhet :P


2015. nov. 4. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet babaarcom...24 vagyok..az gáz?! :D ddd
2015. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én semmi komolyat nem terveznék veled. Nem a kortól függ. 35/F
2015. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
35 éves papákkal én se terveznék se komolyat se semmit XD
2015. nov. 4. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
:D :D :D hopp hopp
2015. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!