Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-ra most már nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-ra most már nem lehet regisztrálni telefonszám megadása nélkül?

Figyelt kérdés
Nem lett baj belőle, mikor megadtátok esetleg?

2015. nov. 4. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj meg egy kamu számot, ember
2015. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jön rá egy kód majd, és azzal kell továbbmenni
2015. nov. 4. 18:40
 3/4 Eveline# válasza:
igen és a kódot nem fogadja el bárhogyan igyekszel pontosan beírni............így nem tudok bejelentkezni
2015. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem tudom miért, engem már többször tiltottak. több email cím, de már a több telefonszám is van, nem enged többet. Tényleg telefonszám nélkül nem enged tovább? milyen dolog ez? tudna vki segíteni? nincs több telefonszámom. Nem érdekel nagyon az oldal, úgysem szoktak válaszolni, meg szerintem le is vannak korlátozva az üzenetek, de legalább lássam az újakat. Kíváncsi vagyok rájuk.
2016. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!