Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy mindenki megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy mindenki megtalálja az életében élete párját, akivel boldogan leéli az életét?

Figyelt kérdés

Apukám azt mondta, hogy minden ember megtalálja az életében a párját, akivel aztán családot alapít, nincs olyan ember, aki pártalanúl élne. Általában a bolondok a bolondokkal, az okosak az okosokkal, a szépek a szépekkel, a csúnyák a csúnyákkal és így tovább...


Én is megtalálom majd életem lányát, akivel boldogan leélem az életemet majd ?


20F


2015. nov. 4. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez hülyeség.
2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Látom szereted a tréfát! A bru ha hát.


Mi oroszlánok imádjuk!

2015. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez ostobaság, a valóság nem tündérmese. Sokan halnak meg magányosan, egyedül...
2015. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Hát biztos mindenkinek megvan a másik fele, akivel engyensúlyban szerelemben, szeretettben leélhetné az életét. De sajna nem mindenki találja meg a másikat, vagy az is előflrdulhat hogy hagyja elveszni a szerelmét, mint nálam:((ez ezernyi esemény, ok miatt is elöfordulhat) Szóval nem olyan egyszerű a történet.
2015. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy nagy marhaság,ilyen nem létezik.

Én például tudom,hogy nem lesz soha senkim,mivel idáig sem érdekeltem soha egyetlen nőt sem... :/ Tehát ha 24 évig 1 fikarcnyit sem érdekeltem senkit,akkor miért pont ezután lenne máshogy? :/

24/F

2015. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Ez hulyeseg a kobon.

Annak ellenere, hogy mar vagy 20 eve boldagon elek a felesegemmel.

2015. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
53%
sztem is hülyeség. Bár én is boldog kapcsolatban vagyok.
2015. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen igaz. A mesékben, illetve sok filmben és könyvben...

De a valóság ennél sajnos sokkal bonyolultabb. Sokan soha nem találják meg, leélnek egy életet mással, amiből valami mindig is hiányozni fog. Vannak akik végül egyedül öregszenek meg, vannak akik belefáradnak a sok csalódásba, s végül egyedül maradnak...

De persze van olyan akinek sikerül. Bár ritka. De ebben kell bízni.

2015. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

jó is lenne

persze van akinek azért összejön

2015. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#2: Üdv, ifjú oroszlándiák! :D


Kérdésre a válasz: nem igaz. Eddig én sem találtam meg, mint ahogyan sok más férfi sem.

2015. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!