Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom el fog fenekelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el fog fenekelni, ti mit választanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon genyó voltam vele, megbeszéltük, hogy ez lesz a büntetésem. (Együtt találtuk ki, nem az a kérdés, hogy jogos-e, stb.!)

Azt mondta, két lehetőség közül választhatok:

1. Választhatok eszközt ezek közül: fakanál, pingpong ütő, kábel, vessző, vágódeszka. Ha ezt választom, ő mondja meg, h mennyit kapok 30-50 között.

2. Választhatok, hogy mennyit kapjak 30-50 között, de ő választ hozzá eszközt.

Szerintetek mivel járok jobban?

Normális válaszokat kérnék szépen, nem ítélkezést! :)

Köszönöm!



2015. nov. 5. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a legdurvábbat és legtöbbet. Ha hülye vagy, akkor add meg a módját! Úgy kell neked!
2015. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pinpong ütò mert az szélesebb és 30 ütés is megteszi!De utána még mi lesz....!?
2015. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De ha a pingpongütőt választom, ő választ számot és nem biztos, h 30 lesz...

hh utána mi lesz? :)

2015. nov. 5. 09:11
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, engem vertek gyerekkoromban, és a legaljasabb, legsunyibb dolog eszközzel ütni valakit. Még a kezét se mocskolja be veled... Ha te élvezed az ilyen megalázást, akkor hajrá! Javaslom a vesszőt, engem azzal vertek, már a 20. ütés után a földön fogsz fetrengeni.

Ha te ezt el tudod fogadni olyasvalakitől, aki állítólag szeret, akkor csináljátok!

2015. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszik, én csak kézzel fenekelek, imádom csinálni, de nekem az érintés nagyon fontos, nem szeretem a szexuális segédeszközöket se, a kéz kezemmel, a nyelvemmel és a farkammal ezerszer több dolgot tudok tenni, mint a barátod a fakanál-pingpongüt-katyusa-T72 arzenáljával.
2015. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy hosszu, boldogsagban, megertesben eltoltott kapcsolat lesz minden bizonnyal.

Istenem miert vannak ennyire retardaltak a kornyezetemben????

2015. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert egy primitív filmben úgy adták elő, mintha ez valami tök jó buli lenne (és nem lelki terror és erőszak), sokan azt hiszik, hogy ez mennyire szexi és menő. Remélem, istenesen elver, hogy aztán rájöjj, hogy mekkorát tévedtél!
2015. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem a film/könyv miatt találtuk ki! Játszottunk már ilyesmit korábban (kézzel...), mindketten élveztük.

Azért választottuk ezt, mert nem ismeretlen terep.

Azért vannak eszközök, meg a magasabb szám, h elkülönüljön a játéktól, elvégre bünti...

2015. nov. 5. 10:05
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Tölts fel képet a fenekedről, és linkeld be, mert így nem tudunk válaszolni.
2015. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen barátai vannak, nincs szüksége ellenségekre.

Te mit tettél vele? Sót öntöttél a szájába álmában?

2015. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!