Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom el fog fenekelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el fog fenekelni, ti mit választanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon genyó voltam vele, megbeszéltük, hogy ez lesz a büntetésem. (Együtt találtuk ki, nem az a kérdés, hogy jogos-e, stb.!)

Azt mondta, két lehetőség közül választhatok:

1. Választhatok eszközt ezek közül: fakanál, pingpong ütő, kábel, vessző, vágódeszka. Ha ezt választom, ő mondja meg, h mennyit kapok 30-50 között.

2. Választhatok, hogy mennyit kapjak 30-50 között, de ő választ hozzá eszközt.

Szerintetek mivel járok jobban?

Normális válaszokat kérnék szépen, nem ítélkezést! :)

Köszönöm!



2015. nov. 5. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

istenem... miért kell ezen fennakadni?


igen, vannak olyanok akiknek ez izgató, és vannak olyanok akik úgy élnek le 50 évet a párjukkal hogy csak sötétben és 1 pózban szexelnek.


egyik se rosszabb mint a másik, ilyen felett senkinek nincs joga ítélkezni.

2015. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Milyen lelkű férfi az, aki élvezi, ha egy nőt eszközökkel verhet, büntetésből? És az össz választási lehetősége az, hogy fakanál, ütő, kábel, vagy deszka? Ne ítélkezzek? Persze, vannak kölcsönösen beteg emberek, de attól még azok, hogy ők elfogadják egymást.
2015. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én a fakanálra szavazok! ;)
2015. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

11-es legyszi aruld mar el, hol olvasod a kerdezo irasaibol, hogy ez szexualis toltetu akcio????

Siman primitiv, ovodas, cselekedet.

Kesobb meg majd idejon sirni, hogy a parja, ket akkora pofont adott neki, hogy a fal adta a masikat....

2015. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

bírom a sok kiakadt embert :D

mi olyan hihetetlen azon, hogy valakit ez izgat? meg kicsit unalmas már a sok "biztosan az a bizonyos könyv miatt divatból" típusú hozzászólás. az előtt is létezett ez a műfaj, sok embernek tetszik is, annyi, hogy így szélesebb réteghez eljutott (abba most nem megyek bele, hogy maga a könyv ótvar nagy idiótaság-e vagy sem, nem ez a lényeg)


egyébként mi is szoktunk ilyesmit csinálni a barátommal, csak az a baj, hogy már túl sokszor próbálom szándékosan előidézni, hogy büntetést kapjak :D


ha azt akarod, hogy fájjon elég rendesen, választ a vesszőt, ha kevésbé, akkor a ping pong ütőt. mondjuk én kézzel szeretem a legjobban :)

2015. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Én nem akadok fel rajta, hogy valakit ez izgat, régen engem is izgatott. Csak aztán - más miatt - pszichológushoz jártam, és ott jöttem rá, hogy a gyerekkori bántalmazások nyoma a szexuális mazochizmusom, és egyik pillanatról a másikra elmúlt minden ilyen irányú vágyam.

Lehet, hogy valaki erre izgul, de ne akarjuk már úgy beállítani, hogy egészséges, ha valaki verésre vágyik, mert NEM az. Akkor sem, ha divatos, akkor sem, ha nem érzi problémának... mert olyan tudattalan tartalmak állnak mögötte, amik nagyon károsak a személyiségre. Eleve az a gondolkodás, hogy "megérdemlem" nagyon hibás. Mindenki követ el hibákat, és nem érdemel érte büntetést. Ez egy önsorsrontó gondolkodás, ami valószínűleg az élet más területein is jelentkezik. Lehet, hogy csak játéknak tűnik, de sajnos nem az. Tapasztalatból írom.

2015. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

16os, boldog gyerekkorom volt, semmi trauma nem ért, mégis amióta van szexuális életem, az ágyban a bdsm téma nagyon felizgat.


nem lehet mindenkinek standard ízlése, és szerintem igenis tud ez normális lenni :) (ha már itt tartunk, mert mégis mi a normális? :D)

2015. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fájdalom nem az eszközön múlik hanem az ütés erősségén.

Ha a nagy fájdalmat akarod elkerülni, még mindig érdemesebb a legminimálisabb számot választani, bár ha játszottatok már ilyet, a barátod tudhatná, hogy eszközzel nem jó magas számmal kezdeni mert az fájdalmasabb tud lenni.

Én rendszeresen játszom ilyet, kaptam is már mindennel, de ritkán volt harminc és egy hétig volt lila a fenekem utána. Viszont én ezt élvezem, ha te nem, akkor inkább ne csináld. Igazi büntetés? Jesszus, ez milyen már? Mi csak kamu büntetésből csináljuk.

2015. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Én nem akadok fel rajta, hogy valakit ez izgat"


Arról egyelőre nem kaptunk infót, hogy ez izgatná!

Egyelőre úgy tudjuk, szeretne minél kevesebbet kapni, és az a kérdés, hogyan jöhet ki legjobban ebből a helyzetből.

2015. nov. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!