Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szereti bennem a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szereti bennem a legjobban hogy én el tudom őt viselni (az exeitől eltérően)?! Ezt komolyan bóknak kellene vennem hogy ez a "legértékesebb" bennem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki vágyik az elfogadásra, különösen akkor, ha korábban nem kapta meg. Ezért lehet ez számára a legnagyobb érték.

De ha CSAK ez az érték, akkor ott valóban gond van.

2015. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amikor kérdeztem, hogy és még mi egyebet szeret bennem, nem nagyon tudott konkrétumokat mondani. Hebegett, majd jött azzal, hogy ha valaki meg tudja határozni, akkor nem is szereti a másikat igazán. Pedig szerintem nem nagy ördöngősség néhány dolgot felsorolni.
2015. nov. 5. 15:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen te egy muveltebb vagy es magasabb intelligenciaval is rendelkezel a parodnal. Nem ertem egy okos no hogy tud lealacsonyodni egy buta ferfihoz.
2015. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az intelligenciájával nincs probléma,-művelt tanult ember- maximum az ÉRZELMI intelligenciájával lehetnek gondok.
2015. nov. 5. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked pedig az önértékeléseddel... tudod, régen, amikor még nem volt önbizalmam, folyton kérdezgettem az aktuális párom, hogy mit szeret bennem. (Általában nem nagyon tudtak konkrétumokat mondani és ettől összeomlottam.)

Most már nem kérdezgetem, mert tisztában vagyok a saját értékeimmel, nincs rá szükségem, hogy másoktól várjak megerősítést. Tisztában vagyok azzal, hogy a párom azért van velem, mert olyan vagyok, amilyen. És ebbe beletartozik például az elfogadásom is. De nem CSAK emiatt van velem, ez már számtalanszor bebizonyosodott, mert akkor is szeret, amikor éppen nem fogadok el tőle valamit (van ilyen is). Akkor is szeret és támogat, amikor éppen nem vagyok topon, amikor nekem van szükségem elfogadásra.

Ha önmagaddal tisztában lennél, és bíznál magadban, akkor nem lenne szükséged a megerősítésre.

2015. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi az, ami miatt olyan nagyon el kell őt viselni?


Másrészt azzal egyetértek, hogy nem nagyon lehet megfogalmazni, miért pont azt az embert szeretjük, és nem valaki mást, aki simán rendelkezik ugyanazokkal a tulajdonságokkal, és mégsem mindegy, melyik van mellettünk.

2015. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott még eszembe, hogy általában az ember azt tudja megfogalmazni, amiben a párja MÁS mint mások.

Mindenki valamilyen értékek mentén választ, amik tudattalanok. Nyilván fontos, hogy tetsszen külsőre, vonzódjak a személyiségéhez, legyen hasonló az értékrendünk, stb. De ezek nem igazán tudatosak, mégis nagyon-nagyon fontosak a kapcsolat létrejöttében. Ha ezek nem lennének, akkor nem lenne kapcsolat sem.

Viszont ezek az értékek valószínűleg az exekben is megvoltak, ezért választotta őket, de az elfogadás nem, az hiányzott. Ebben te más vagy, mint mások, ezért ezt tudja nevesíteni.

2015. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még soha nem kérdeztem meg egyik partneremet sem, hogy miért szeret engem, vagy hogy egyáltalán szeret-e. Ha szeret, akkor gondolom azért, amilyen vagyok.

A kérdésed kapcsán elgondolkoztam, hogy ha a kedvesem megkérdezné, hogy miért szeretem őt, nem tudnék mit válaszolni neki. Okos, művelt, ezt nagyon szeretem benne, de nem hiszem, hogy ezért lennék szerelmes belé. Jól néz ki. Na, ezért sem. Kedves velem. Igen, de akkor is szeretem, amikor nem annyira. Passz... Nem tudom, hogy miért szeretem.

2015. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy az önértékelésemmel gond lenne. Ő kérdezgeti állandóan, hogy jól érzem-e magam vele, ami kezd kissé terhessé válni.Nagyon friss az ismeretség, és ezért is furcsa hogy már kimondta azt a bizonyos szeretlek szót. Nálam még nem alakult ki a szerelem, és azzal sincs gond ha még nála sem. Csak ne mondja, ha nem gondolja komolyan.Ne ezzel próbáljon az ágyába varázsolni, szükségtelen ilyen "praktikához" folyamodni. Ő kezdte el mondani, hogy ezt szereti a legjobban bennem, hogy "elviselem" őt. Ezzel ültette a bogarat a fülembe, hogy önmagamért van velem, vagy magáért az érzésért, hogy elfogadja valaki.
2015. nov. 5. 16:42
 10/13 Fish1 ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mi az, amit "el kell viselni" benne. Nem mindegy, hogy pl. lustaságról van szó vagy agresszióról.

Az, hogy folyamatosan kérdezgeti, hogy jól érzed-e vele magadat, azt jelzi, hogy bizonytalan, az önértékelése nem lehet a fellegekben ezek alapján.

2015. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!