Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti kapcsolatba belefér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti kapcsolatba belefér a "Téged szeretlek a világon a legjobban. " mondat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolata válogatja. Nekem van olyan tíz éves barátságom ellenkező neművel, amibe belefér a szeretlek vagy imádlak, meg az ölelés. De ez egy felnőtt, és teljesen letisztázott helyzet. Nagyon-nagyon jó barátok vagyunk, de nem akarunk egymástól semmit sem.
2015. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátságba talán.
2015. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én lány vagyok, és van egy nagyon-nagyon jó fiú barátom. néha együtt alszunk, simizzük egymást, beszélgetünk, van arcra puszi... de ennél több sose. ilyet még nem mondott nekem, amit kiírtál kérdésbe, és én se neki, pedig vannak néha nekünk is dolgaink, de hát nem tudom... aranyos szerintem, annak a jele, hogy szeret téged, de ha ilyet mondana nekem akkor picit elgondolkoznék, hogy tényleg csak barátilag érez irántam?
2015. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán, bár lehet olyan helyzet, amikor tényleg csak baráti érzelmekről van szó. Mondjuk ha valaki teljesen egyedül van a világban, nemcsak hogy párkapcsolatai nincsenek, hanem még a családjával sem jó a kapcsolat, csak az az egy igazi barátja van neki, akit tényleg szeret.


De a legtöbbször azért nem ez a helyzet, hanem többet gondol az illető a barátságba.

2015. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!