Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a reakciótok, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a reakciótok, mikor a TÁRSKERESŐN megismert fiú/lány nem úgy nézett ki, mint a képeken?

Figyelt kérdés

Az én randipartnerem konkrétan egy régi korszakából való képeket töltött fel amiken vékony volt. A randira már 140 kilósan jött el, izzadt és elmesélte hogy hogyan vizsgálták meg az urológusnál...

Nektek volt már hasonló bizarr/vicces sztoritok? Mi lett belőle?


2015. nov. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálam olyan volt, hogy a csaj a randi előtt egy nappal árulta el, hogy eddig egy barátnőjéről mutatott képeket, és küldött magáról. Kb. 130 kiló volt. Megmondtam, hogy ez esetben nem akarok találkozni vele, egyébként meg ezek után már beszélni sem. Persze, hogy én voltam a felszínes disznó.
2015. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy élőben jó 20 kilóval több volt a srác, de engem jobban zavart az a tény, hogy belsőleg nem passzoltunk, szóval ezért nem lett semmi belőle.

Viszont a barátomat is interneten ismertem meg, és ő is teljesen máshogy nézett ki élőben, mivel, mint kiderült, jó 5-6 éves képet töltött fel. Namármost kicsit megilletődtem, mikor találkoztunk, mert tényleg elég sokat változott, de nem rossz értelmben szerencsére :D Vagyis nem értettem, miért nem tett fel aktuálisabb képet /ő csak nevet, ha felhozom, és azt mondja, utál fényképezkedni/. Persze ez a jobbik eset, de akkor sem értem, én mindig igyekeztem friss képeket feltenni magamról, mert így fair.

2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én régen chaten ismertem meg egy lányt, aztán msn-en beszélgettünk sokat, (a képek valahogy kicsit felülről lettek csinálva róla, így nem látszott annyira a testalkata, meg leginkább csak az arca látszódott) megbeszéltünk egy találkozást, kitaláltuk,hogy sátorozunk egyet. El is mentem a találkozóra, megláttam, kicsit ledöbbentem, nem azt vártam, de végül is ennek ellenére jól éreztük magunkat, sátoroztunk, csók is volt, de aztán megbeszéltük,hogy haverok maradunk. Még mostanában is szoktunk néha beszélgetni facebookon.
2015. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én chaten ismertem egy srácot, arcra jól nézett ki, alakra sem volt vele semmi gond, találkoztunk és hááát.....jóval kisebb volt tőlem, amúgy is,általában magassarkúban járok, akkor sem ez másképp, és még sántított is. Na már most, mivel táncolok, így ez nekem jobban szemet szúrt. Aztán 2 óra alatt a körülmetélését percre pontosan elmondta, kicsit ki voltam akadva, szellemileg meg lefáradva! :D

Onnantól kezdve, csak élőben ismerkedem!! :D

2015. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem csak egyszer volt ilyen, pedig sok randim volt netről. A srác nagyon alacsony volt és nyurga, pedig direkt rákérdeztem, mivel magas vagyok és husibb. Az első gondolatom az volt, hogy "bmeg most mit csináljak", aztán vártam egy órát és elmentem.
2015. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

törkény madártestalkatú férfit fogtam már ki kétszer

mindkettőnek valami eszméletlenül előnyös kép volt feltéve a látottak alapján...

persze szakáll, napszemcsi sokat tud dobni rajta


ettől függetlenül az egyikkel kedélyesen elbeszélgettem, a másikkal végigültem egy jazz koncertet, majd mentünk utunkra, nem volt belőle sértődés

2015. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam olyan 2-3 éve volt ilyen.A csávó ugyan elég madárcsontúnak tűnt képek alapján,de ez mellékes volt.Viszont amikor találkoztunk és beszéd közben kinyitotta a száját,olyan fogai voltak,mint a csávónak a genious mémben.Ja,és a 163 centimmel fél fejjel volt nálam alacsonyabb. :DDDDDD Közben 175 centinek mondta magát előtte.Meg is kérdeztem tőle,hogy ha én 163 cm vagyok,akkor ő miből gondolja,hogy 175 cm.Erre ő:Unokatesóm így mért.Na meg,hogy állandóan panaszkodott a környezetéről,meg,hogy milyen igénytelen nők laknak a közelében,miközben összevissza állnak a fogai.
2015. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!