Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális? F

Figyelt kérdés
Soha nem volt párkapcsolatom, de időnként hiányzik valaki az életemből, valaki akit szerethetek, és átölelhetek, megértjük egymást, és még sorolhatnám. De van az érmének másik oldala is. Sajnos olyan életszakaszban/élethelyzetben vagyok, ami bizonyos téren nem hiszem hogy lezárul. Egészségem nem 100%-os, és már soha nem is lesz az. Van 1 gyógyíthatatlan autoimmun betegségem, ami gyógyszerrel szinten tartható, de így is vannak időszakok mikor rosszabbodik és mikor javul az állapotom. Mellé még önbizalmam 0, mert a külsőm eléggé lerobbant a betegség miatt. Bizonyos szituációkban szorongások és pánikrohamok törnek rám, amiket sokszor elég, nehezen tudok úgy kezelni úgy hogy a környezetem ne vegye észre. Idegileg elég megterhelő lenne ez az egész, a másik félnek is, és ha nekem szar, akkor ne legyen másnak is az. Vagy ti másképp gondolnátok?
2015. nov. 5. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki megérdemli,hogy szeressék!A betegséged ne álljon ennek az útjába...
2015. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon javaslom, olvass bele Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás - a nyugati életmód és a civilációs betegségek c. könyvébe, itt van fenn a neten pdf-ben:

[link]

Elsősorben a 70. és 124. oldalon találsz az autoimmun betegségről, de az egész könyv szerintem nagyon életbevágó és fontos felismeréseket közöl. A bevezetőt is érdemes olvasni, nagyon éleslátó a logikája.


A paleolit táplálkozás kezdőknek c. könyve rövidebb, egyszerűbb egyébként, én azt olvastam először.

Én élvezem is ezt az étrendet, csak ajánlani tudom....


Nézz nyugodtan utána Szendinek, nem baj, ha kételkedve fogadod, mivel általában az orvosok nem ezt ajánlják...

(Ha úgy döntesz, megpróbálod, érdekelne, hogy sikerült.)

2015. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És remélem, nem szedsz gyógyszert a pánikrohamok miatt...

Mert az afféle gyógyszernek nevezett készítmények nem gyógyítanak meg sajnos, csak profit a gyártónak...

2015. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!