Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértegetjük egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértegetjük egymást?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy miért jó egyeseknek, hogy nyíltan, "névtelenül" sértegetik azokat, akik teljesen más véleményen vannak, mit ő(k)?
2015. nov. 6. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó, de vannak emberek akik annyira romlottak, hogy ebben lelik örömüket.
2015. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mikeXxX ***** válasza:
71%
Gondolom mert kisebbségi komplexusuk van talán a legtöbben ezért .
2015. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a magyarmentalitás!Ha az ember kepébe kéne mondani a dolgokat,akkor bezzeg nem menne,max a hata mögött,mert a magyar emberek (sajnos) iszonyatosan rosszindulatúak és kétszínűek is!Tisztelet a kivetelnek.Lehet lepontozni,de nekem ez a véleményem.

(nem itt születtem,nem vagyok magyar,tehát egy ez objektív vélemény.Senkit sem szeretnék megbántani!)

2015. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Beteg egy társadalomszerkezet sok elfojtott dühvel és rosszindulattal.
2015. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ők más véleményen vannak. De lehetne benne annyi, hogy nyíltan vállalja a véleményét és nem névtelenül. Egyszerűen ebben lelik örömüket, nem találnak jobb foglalkozást. Pedig-e helyet össze takaríthatna, segíthetne egy másik emberen vagy valami jót tenne.
2015. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!