Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom miért furcsája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért furcsája mindenki hogy nem akarok semmilyen kapcsolatot, Úgy állítják be nekem a dolgot mint ha törvényszerű lenne párt keresni. Miért baj hogy ha egyedül szeretnék élni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. Ez mindenkinek saját döntése és szerintem teljesen megérthető. Néha én is azt mondom, hogy hülye leszek ezekkel az idióta pasikkal még megnehezíteni az életem van így is elég bajom. xD
2015. nov. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah jah
2015. nov. 6. 01:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtad hány éves vagy.Ha pl még kamaszkorban vagy nincs ezzel semmi gond,de ha mondjuk 20 felett bőven és még nem volt kapcsolatod akkor nem ártana összeszedned magad.Ha csak nem szakítottál mert akkor kellhet egy kis idő pár hónap max egy év.
2015. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ja bocs felnőtt párkapcsolat akkor nem lehetsz már annyira fiatal :)
2015. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24/F
2015. nov. 6. 16:48
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem volt senkim, és nem is szeretnék
2015. nov. 6. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező,megértelek.Én se akarok senkit. /L
2018. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!