Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lepjek ezen tul?

Figyelt kérdés

A pasi, akibe evek ota bele vagyok zugva, elkezdett jarni valakivel. Folyton latom facebookon, hogy mi a helyzet. Szeretnem elfelejteni, de egyszeruen senkit nem talalol magamnak. Mindenki azt mondja, hogy szep vagyok, megse talalok senkit. Akik erdeklodnek irantam, azok tipikusan ezek az anyuci kisfiai...

22L


2015. nov. 6. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán nem egy másik sráccal kéne elfelejtened őt, hanem el kéne jutni arra a szintre, hogy önmagadért felejtsd el!

És remélem tudod, hogy éveket pazaroltál el rá, fölöslegesen, ehelyett már rég lehetett volna egy viszonzott kapcsolatod!

2015. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy alljak az egesz dologhoz. Mindig ezen jar az eszem. Tudom, hogy eveket pazaroltam ra, de azt hitte, o is erez valamit, csak nincs lehetosege lepni.
2015. nov. 6. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Kislány, ahogy szokták mondani, hinni a templomban kell, a valós világban egyértelmű jeleket kéne adni a másiknak, venni kéne a bátorságot és leszólítani stb.


Foglald le az agyadat, olvass, tanulj, dolgozz, szórakozz stb.


Megéri neked tovább szenvedni egy ilyen miatt? Olvass pl. önfejlesztő és pszichológiai könyveket ebben a témában.

2015. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Adott jeleket, ez volt a fura. Nem talalkoztunk soha ugy, hogy beszelni is tudjunk. Amikor osszefutottunk, mindig bamult, mosolygott...

Amugy meg megjegyezne, hogy a Kislany megszolitas igencsak sertonek szamit!

2015. nov. 6. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az vagy. Nehogy már 22 éves létedre ne tudd egyedül túl tenni magad egy ilyen helyzeten.

Ha majd egyedül, segítség nélkül képes leszel megoldani a saját problémádat, akkor esetleg te magad se fogod lányként titulálni magad 22 évesen, hanem nőként tekintesz magadra, aki egyedül képes dönteni, megoldani a problémás helyzeteit...stb.

2015. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Masnak nagyon egyszeru tanacsot adni, hogy felejtse el. Ha te kedves 72% lenne ilyen szituacioba, es az egesz tortenetet atelted volna, nem biztos, hogy ilyen "bolcsen" irogatnal!
2015. nov. 6. 10:34
 7/9 A kérdező kommentje:
2 napja tudtam meg ezt az egeszet, hogy van valakije. Kivancsi lennek, ki az, aki 2 nap utan tul tudja tenni magat valamin, ami szamar fontos.
2015. nov. 6. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Én eleve nem szeretnék és táplálnék érzelmeket egy olyan srác felé, aki viszonzatlan irányomba.

2. Soha nem futnék olyan szekér után, ami nem vesz fel.


3. Csak azért vetted a kislányt sértőnek, mert talán te magad is annak érzed magad és igazságot véltél felfedezni benne, amit lehet, hogy még magadnak se vallottál be.

Ha nekem azt mondják, hogy kövér vagyok, lesz..rom, mert tudom, hogy nem vagyok az, és hidegen hagyna a másik megjegyzése.

2015. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, te kértél itt tanácsot!
2015. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!