Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Húszon éves koromig vártam, h tényleg olyannal veszítsem el, akit szeretek ... Ő meg nem érzett így visszament az exéhez...telefonon szakított velem ... És még én voltam a rossz, a közös haverok tőlem fordultak el. :) Ez kihatott a tanulmányaimra lelkiproblémát okozott, ami lehet nem normális dolog. Aztán undorodtam magamtól, h ekkora hülye voltam, h ilyen bunkóval voltam és még jó sem volt, egyszer sem...és az első alkalomra nem úgy gondolok vissza mint egy hu de jó alkalomra... Na mimd1 ezután ismerkedtem párszor... Volt egy srác, akivel meg volt a kémia csak a távolság is ott volt, meg a srác fiatalabb volt ez sem jött össze... Kudarcként élem meg, h nem volt egy hosszútávú kapcsolatom sem. Sztetek bennem van a hiba? Már probáltam változni, külsőleg is még többet sportoltam, kondiztam stb... Rengeteg emberrel randiztam még sem alakult egyik sem úgy... Régebben volt, h egyszerre több sráccal randiztam, aztán csak egyre koncentráltam fél évig. Nekem nem való kapcsolat? :D
2015. jan. 31. 20:08
 1/1 opened paradise ***** válasza:

Miért ne lenne való?

Egyszerűen csak nem találtál még megfelelő partnert.

2015. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!