Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakivel ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel ilyen? Lehetséges, hogy csak én találtam ki?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy bizonyos személlyel kapcsolatban (akire sokat gondolsz, szerelmes vagy belé) eszedbe jutnak régebbről olyan emlékek, amikre csak nagyon halványan emlékszel, mert nem volt olyan nagy jelentőségük. Olyasmire gondolok, hogy pl. elment melletted, és magában motyogott ezt azt. És eszedbe jut, hogy mit. És rengeteg ilyen... Gondolom ez azért lehetséges, mert sokat gondolsz rá, és beugrik a hangja, stílusa...

Csomószor elment mellettem régen, szóval ez a gyakorlatban is lehetséges.

Inkább csak azon gondolkozom, hogy ezeket nem én találtam-e ki. Mert ugye nagyon halvány emlékek. Mi a véleményetek? Történt valakivel hasonló?

És amúgy ezek az emlékek nem így hirtelen jöttek elő, hanem már kb. 2 éve fokozatosan, mindig egy kis új részlet.


2015. nov. 6. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A szüleimmel kapcsolatban néha jönnek elő régi foszlányok,de amit írtál, azt nemnagyon tudom elképzelni. Írnál példát?
2015. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi különös, csak eszedbe jut, hogy milyen megjegyzéseket tett, amikor melletted elment.De halkan, nem neked szánta, csak magában magyarázott. Tudod, mint amikor meglátsz egy pizzát, és azt mondod magadban, hogy de jó lenne enni egy pizzát, mert már egész nap nem ettél, és milyen finom illata van. Kb. ilyen stílusban. Nem nagyon akarok konkrétat mondani...Vagy mondjuk olyan jut eszedbe, hogy mit beszélgetett a barátaival. De úgy, hogy te nem ismerted őket, szóval gyakorlatilag idegenek beszélgetését hallgattad, és amikor megismerted később ezt az embert, akkor sokkal utána beugrik a beszélgetés is. (Ami neked akkor egy tök jelentéktelen dolog volt. Tudod, mintha a buszon hallgatnál idegeneket.
2015. nov. 29. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen,az én életemben is van olyan ember,akire mai napig gyakran gondolok,és eszembe jutnak gesztusai,megjegyzései.Olyan dolgok,amiknek akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget,és így utólag mikor beugranak,mintha úgymond összeállna a kép.Mit miért és milyen helyzetben mondott.Vannak mondatai,amik ma is a fülemben csengenek.
2015. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont egy cipőben járok veled. igen , egyre erősebben ugranak be pici részletek. 1999 és 2005 közötti időkből..
2016. jan. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, néha én is elgondolkozom ezen, mikor valami régi emlék vagy személy eszembe jut, hogy tényleg úgy történt-e, azt mondta-e, vagy csak az én agyam kavart össze valamit?
2016. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!