Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell elkezdni párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polareczky Bence kérdése:

Hogyan kell elkezdni párt keresni? Vagy hogy járjak valakivel, mert 2 éve nincs senkim és nem találtam és nem is akartak?

Figyelt kérdés
párkeresés

2013. jan. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőt nem keresni kell, hanem megismerni és összejönni velük! Persze ezt neten nem fogsz találni, ehhez ki kell mozdulni a lakásból...
2013. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én így csinálnám,ha komolyan találni akarnék nagyon:

az ország legnagyobb hirdetőtábláját kibérelném 1-2 napra,aztán ott lenne rólam pár kép és szöveg,hogy milyen jó pasi is vagyok én kívül-belül.Majd lejjebb a bankszámlaegyenlegem.Minden csaj rám indulna...

2013. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkezdesz ismerkedni, levelezni sok lánnyal és az egyikkel csak kialakul több is mint levelezői viszony..
2013. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs már 2 éve senkim, nehéz párt találni.
2013. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kertesz Adam válasza:

Partnert még könnyebb lenne találni mint párt. A pár lelkileg kell nyújtson valamit, és ezt direktbe, vad idegen indításból nehéz mozgásba hozni. Attól meg jobban tisztelem egy nő személyiségét, hogy partnerként kezeljem.

Egy biztos. Aki párt akar az tömegbe fog menni, és időzni is fog ott! Ha megfog a tekintete, ha megfogja a tekinteted, minimum nagy mosoly, óranézés, és ugyanott, ugyanakkor 'minden nap'. Ha nem jön be, mindenképp szólj, mert akkor én sem próbálom ki! ;) (Ha bejön pláne szólj!)

2013. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!