Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz egy fiú kitartóan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz egy fiú kitartóan, hogyha nem szerelmes belém? Ezt csak onnan tudom, mert többször sandán ránézek (ami nem állítom, hogy helyes eljárás), mindig összeakad a tekintetünk.

Figyelt kérdés
Azt mondta egyszer, hogy numerának jó lennék, de sztem más kívánatos lány is van a csoportban. (Nem érzek így, csak néha az ő agyukkal gondolkodom).

2015. nov. 8. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
ruha nélkül látja a csöcseidet és a puncidat
2015. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehet, hogy téged szeretne lefektetni. Nem kell feltétlenül szerelmesnek lennie, lehet, hogy csak fantáziál közben.
2015. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
Talán azt nèzi,hogy nézed-e.
2015. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehát màs lányt is le tudna fektetni, persze rólam tudja, hogy én lennék a legkönnyebben becserkészhető, mert csak én vagyok szerelmes belé. :) (mármint csoporttársnők között)
2015. nov. 8. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésedet.
2015. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezen egyébként jót derültem. Tényleg azon fantáziálhat, hogy szűzanya meztelen ülök a Campuson, vagy éppen gondolatban d*g eng :D Én igazából néha sandítok felé, már legtöbbször inkább az ablakon bámulok kifele.
2015. nov. 8. 20:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Most kiderült, hogy nem is emlékszik semmilyen stírölésre a múlt hétről (pedig úgy volt :( ), meg szó sincs arról, hogy ő meg akar fektetni, mert nem vagyok az ideálja. (Akkor a nyáron miért voltam?) Mindegy, azt írtam, hogy jól viselem a negatív kritikát, de igazából rosszul... s most módfelett ki vagyok bukva :( . Köszi amúgy a válaszokat, feldobtak :)
2015. nov. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!