Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó napot! Van egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó napot! Van egy barátnőm aki barátság extrákkal van egy pasival, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
A részeleteket, hogy miért nem írnám le csak annyit, hogy párkapcsolatként nemtudnak együtt lenni több okból! A lényeg az, hogy a barátnőm túl sokat írt neki üzenetet és inkább ő kereste. Igaz ezt így beszélték meg, hogy a lány hívja, de szerintem ő ezt túlzásba vitte. Mondta a férfi, hogy ezt egy párkapcsolatban csinálják, hogy kedves tőle, de ez sok. Erre barátnőm mondta, hogy akkor ha akarja ne találkozzanak, de meglepően a férfi aztmondta ő igenis akar vele találkozni és nagyon kedveli szeret vele lenni, de ha kezdenének szerelembe esni abba kell hagyni, mert csak szex. Mit gondoltok férfiak mi ez köztük? Ja és eddig akármilyen lánnyal próbált lenni mindig a volt csaján járt az esze, de mikor barátnőmmel volt nem. én azon csodálkoztam nem küldte el, hogy annyira írt neki barátnőm stb. végül tiszta lappal indultak és a pasi fog jelentkezni bár nemtudom ennek mi értelme van . Tanács?

#szex #félreértés #nem akarnak szerelmet
2015. okt. 18. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Harry Potter_ ***** válasza:

Szóval te vagy az a "barátnő?"


Egyébként meg, ha jól értem, valami internetes mém lehet ez az egész "kapcsolat". Szóra sem érdemes. Előbb élőben kéne elkezdeni valamit, nem a Facebookon/love.hu-n írogatni, mint a hülyegyerekek.

2015. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értitek! Ők már találkoztak kétszer szeretkeztek is.... szóval nem valami internetes.... és a kérdés benne van....
2015. okt. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!