Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28,5 évesen szűznek lenni,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28,5 évesen szűznek lenni,2 diplomával, albérletben élni egyedül, megfelelő állással rendelkezve, egyetlen barát nélkül élve, mennyire jó ha így gondolkozom már hetek óta az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg tegyél ellene. Tudod, szocializálóással.
2014. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
és hogy nézel ki? :P Menj el egy partiba, itass le egy csajt, aztán még egyet szexelj össze vissza, aztán keress egy barátnőt.
2014. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Moszuke ***** válasza:

sosem késő megtalálni önmagad. eddig mások szava szerint éltél, de ne válaszd a könnyebbik utat.

meghalni mindig a legkönnyebb

2014. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha vársz még 1,5 évet akkor varázsló lesz belőled.
2014. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Érthető, ha az öngyin gondolkozol. Valami oka lehet, amiért nincsenek barátaid. Vagy nem tudsz barátkozni, vagy valami más. Jó lenne tenni ellene, amire talán magad erejéből nem vagy képes. De biztos van valami megoldás. Keress meg régi barátokat, tartsd velük a kapcsolatot. Segítségre lenne szükséged és ki tudnál jönni ebből a helyzetből.
2014. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

23 vagyok, de ugyínyg gondolkozom.

nemvagyok szűz, 2 érzelmileg is komoly kapcsolatom volt a pár egy éjszakás, és ifi szerelmeken túl.

az utolsó szakítás óta fél éve vagyok lelkileg nulla (noha alkalmi ezután is volt)

a főiskolát eljátszottam, ami szerettem volna lenni (szakma) azt nem engedték, merthogy én ettől többet érek.

Jelenleg egy oylan munkahelyen dolgozok ahol rnegeteg a stressz,és ez felőröl.

a szüleimmel élek, van egy régi autóm.

boldogtalan vagyok, mert a lányok le sem sz/rtnak, félek, hogy soha többé nem találok oylan lányt aki így szeret ahogy vagyok.

tudom sok emberenk százszor roszabb az élete az enyémnél, én mégis bármit odadnám, ha csak mégegyszer boldog, és szerelmes tudnék lenni egy lány oldalán...:/

2014. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
De aranyos lehetsz.:D Az öngyilkosságot meg gyorsan felejtsd el és tegyél ellene,hogy ne legyél ilyen magányos.
2014. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem derült ki ,hogy férfi vagy nő vagy .


Én 27 évesen feküdtem le először valakivel és nagy csalódás volt , aztán mással jobb lett . Minden helyzetnél van rosszabb . Fel a fejjel.


Nem otthon élsz , van diplomád , jó állás , szóval az egzisztenciád rendben van . Ez jó dolog .


Azt a 2 diplomát is megszerezted valahogy , szóval nem vagy képtelen dolgokat véghezvinni ,mint pl. én aki csak ücsörög és állandóan azt nézi ,hogy mindenki sikeresebb ilyen vagy olyan szempontból , szóval tenni kell érte ,hogy más legyen az élet , ha nem jó úgy ahogy most van .


Néha csak az első lépés nehéz , azután meg beindulnak a dolgok . :) Fel a fejjel .

2014. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Tényleg, egyébként férfi vagy nő vagy? Én férfira gondoltam először, akinek barátai sincsenek és barátnője sincs, de tévedhetek is. Az 5. hozzászóló voltam.
2014. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam beleszólok a csevejbe! 37éves vagyok,a szüleimmel élek,most épp állás nélkül tengődöm,alig van egy két barátom de velük is szököévente beszélek, egyetlen vagyonom egy középkategoriás autó, két nö van az életemben most,egyiköjük se akar tölem semmit, valamiért mégis ragaszkodnak hozzám és én is hozzájuk! Nem sex miatt! Én is magányosnak érzem magam és most szántam el magam hogy szakember segitségét kérjem mert nem elég külsöleg megujulni belül is rendet kell raknom,de öngyilkosságra mégcsak soha nem is gondoltam, könnyü m enekvésnek találom, a problémákkal szembe kell nézni,hiszen csak adig problémák amig meg nem oldjuk öket! volna okom bánkódni ilyen élettel?
2014. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!