Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy létezik szerelem első pillantásra?

Figyelt kérdés
nem+kort írjatok+ha veletek ez már megtörtént röviden elmesélhetnétek
2010. márc. 19. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, a mostani pasimmal is így jöttünk össze 3 éve. Meglátott a buszmegállóban ahol én várakoztam ő meg ezért leszállt, hogy elmondja, hogy amint meglátott, tudta hogy szerelmes belém. Így hát összejöttünk és most is együtt vagyunk.

21

2010. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hiszek.. mert a jelenlegi barátom megpillantottam egy foci meccsen a kapuban, izzott a levegő körülöttem, teljesen zsongtam.. megkérdeztem ismerősöket, hogy ki az. Tudnom kellett.. és vissza gondolva.. közelről akkor még nem is láttam.. csak messziről, de tudom, hogy azóta is a mai napig (2 éve) csak ő létezik számomra..:) és nekem ő a leghelyesebb férfi a világon :) maga a tökély.. :)
2010. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

második vagyok.

20/l

2010. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj trafipaxal is megbüntetnek első látásra alapjába véve az is létezik ez miért ne létezhetne? 20/f
2010. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra szerintem nem létezik,vonzalom első látásra igen.A szerelem több,mint külsőség,ahhoz ismernem kell az illetőt belülről is,hogy milyen ember,hogy szerelmes legyek,de nyilván van olyan,hogy két ember tekintete találkozik és úgy érzik,hogy vonzzák egymást,de ezt én nem nevezem szerelemnek,ahhoz kevés,mert még vadidegenek egymásnak,csak a testük jelez,hogy működik a kémia.
2010. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelem első látásra nincs,max tetszés vagy vonzalom. A szerelem nem csak a külső tulajdonságokhoz kapcsolódik.
2010. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az utolsó két válaszadó elmondott mindent... szerintem sincs
2010. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

Eddig én teljes mértékben azt állítottam, hogy lehetetlen, maximum külsőre TETSZIK.

de most valahogy rájöttem, hogy ennek nem kell feltétlen igaznak lennie.

mert ismerek egy fiút, nem sok ideje, és már amikor elöször megláttam, iszonyatosan megtetszett, úgy kisugárzásra is, meg mindenre, szóval úgy érzem, lehet azt mondani, hogy Szerelmes vagyok.

és már mikor elöször megláttam éreztem.


szóval is-is.:)



15/L

2010. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!