Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy helyes pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy helyes pasi oda megy hozzátok a buliba és táncolni hív elmentek vele?

Figyelt kérdés

Nos, van még hozzá fűzni valóm :D Szóval, nem nagyképűségből mondom, de tudom magamról, hogy jól nézek ki, a másik az, hogy izmos mert már régóta foglalkozom testépítéssel, bulikban általában elegánsan jelenek meg, ing az minimum, de általában zakót is veszek farmerhoz ing párosítás amugy.. na mind1 ezt az egészet azért írtam le,hogy legyen egy kis elképzelni való. Nos már többször is meg esett velem, hogy buliban táncoltam a barátaimmal és kiszúrtam egy szép lányt. Volt, hogy többször egymásra pillantottunk, de ennyi. Aztán azon, agyaltam, hogy hogyan menjek oda hozzá, persze hangos zene van, egy normális beszélgetést nem lehet lezavarni, valamilyen jó első benyomást kéne mutatnom. Ha simán oda megyek hozzá, mosolygok rá és megkérdem tőle, hogy táncolsz velem(és megfogom a kezét és gyengéden magamhoz húzom) ez lányok mennyire lenne szimpatikus nektek? Most nem a ribikre gondolok, mert sajnos azok is vannak, de én inkább különleges lányokat szeretem, aki még, ha úgy van egy csókot sem enged meg nekem, szeretem ha teperni kell egy csaj után. Csak a kezdeményezéssel van amúgy gondom, beszélni tudok, nem vagyok egy iq fighter. Szóval lányok?

18F



2015. nov. 10. 01:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én félénk vagyok De amit leírtál tetszene. Szerintem jó stratégia :)

18

2015. nov. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2015. nov. 10. 01:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene, ha már rögtön nyúlna és húzna maga felé a pasi...
2015. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
"megfogom a kezét és gyengéden magamhoz húzom" - Nekem ez nem lenne szimpatikus.
2015. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak oda hajolni megkérdezni és ha igent mond akkor megfogni a kezét?
2015. nov. 10. 11:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben, ha tetszel neki, akkor mindegy, hogyan közeledsz. Ha pedig nem, akkor is mindegy, hiszen úgysem fogsz. Amúgy ez nekem is kicsit sok lenne, bár én alapból nem szeretek clubokban ismerkedni. Próbáld meg felvenni a szemkontaktust vele hosszabb ideig és ha ez megvan, menj oda hozzá, de úgy táncolj vele, hogy nem érsz hozzá, csak mellette vagy előtte (ne mögötte), aztán majd a reakciójából alakul tovább.
2015. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda nyugodtan, kérdezd meg, akar-e táncolni, ha igen, szuper, ha nem, akkor kívánj további jó szórakozást és lépj le, nem olyan nagy dolog ez, nem kell izgulni.

(Én pl biztosan nemet mondanék, mert nem szoktam táncolni :DD)

2015. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, de ne vedd magadra, utálok táncolni. Mondjuk pont ezért nem is járok ilyen helyekre. Most már párom is van, úgyhogy pláne nem, de nem tudom ez hány lánynál akadály.
2015. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem tetszene. :) Én amúgy egy szolid lány vagyok, nem nagyon meg az ismerkedés, de pont egy ilyen alkalommal kaptam az első csókom. :D A fiú olyan volt mint te a leírtak alapján. Mondanom sem kell először még attól is zavarba jöttem, hogy felkért táncolni, de az este végére csak elcsattant az a bizonyos csók (amit még 5-6 követett). Aztán sajnos mennem kellett haza. :p
2015. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet én voltam az :O :D
2015. nov. 12. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!