Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasít vissza mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Miért utasít vissza mindenki ha közben azt mondják "nincs veled semmi baj"?

Figyelt kérdés
Pl beszélgetek egy lánnyal neten vagy esetleg találkozunk és közli velem hogy "Nem értem miért nem volt még senkid, pedig tök normális vagy nincs veled semmi gond és te nagyon rendes is vagy" (vagy ehhez hasonlókat). Aztán persze valamiért én mégsem kellek. Velem csak beszélgetnek meg ilyenek. De amikor jön egy agyilag zokni, harsány " ki ha én nem" stílusú ember, arra meg ragadnak pedig értelmesen még beszélni sem tud. Akkor most hazudnak vagy mi?
2015. nov. 10. 23:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
csak nem akarnak megbántani, de valszeg nem tetszel nekik. a rendes srác vagynál szemetebb lekoptatás nincs:DD
2015. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmi akkor van ha megérzik benned a megfelelési kényszert vagy azt hogy tukmálod magad.

és persze hogy a harsányt választják,mivel a kapcsolat eleje kétértelmű flörtből áll és nevetésből.

nem pedig mélyenszántó gondolatokból és nyafogásból.

2015. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%

"Udvarias" lekoptatás.

Szokd meg, hogy nem a rendes fiúk kellenek... mert unalmasnak hiszik őket.

Persze hosszabb távon ez nem jó gondolkodás, és nem is éri meg. Na de ez legyen az ő dolguk/bajuk.

2015. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt nyilván nem vagy vonzó nekik, enyniből ezt nem lehet megmondani. Van, aki pl. tök jó arc, el lehet vele röhögni, de ennyi, mert külsőre nem jöön be, elkeseredteten nyomulvagy mondjuk papucs és első szóra a lábad elé borul. Ez szép és jó, csak unalmas és nem fogja meg a normális lányokat. A ki ha én nem gyerekekből meg árad egy egészséges egó és ott a csajnak is tepernie kell például. Nem mondom, hogy az ilyen srácok a jók,mert azért egy bizonyos értelmi szint elé én mondjuk nem mennék, de az is rettentő uncsi, mikor a nőnek semmit nem kell teperni a pasiért.
2015. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
természetesen hazudnak, mint mindenki, ez a nyugati civilizáltság velejárója, úgy hívják hogy illem :)
2015. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
amúgy nem értem némelyik embernek miért élnek ilyen sztereotípiák a fejében, mitől lesz a nagyhangú magabiztos srác az agyilag zokni? nagypofájúnak tartom magam, de nem tartom magam buta embernek. miért függene ez össze? ne ezzel próbáld nyugtatni magad, nem fogsz jobbnak tűnni. egy csendes srác is ugyanúgy lehet sötét. valszeg ha nem tud értelmesen beszélni, akkor az értelmes csaj ugyanúgy nem fog kezdeni vele semmit, ahogy veled sem.
2015. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Külsőre átlagosnak mondanám magam, talán az átlag izmosabb vagyok mivel sokat foglalkozom a testem fejlesztésével, ügyelve az egészséges táplálkozásra is (leginkább nem iszom, nem dohányzom)
2015. nov. 11. 00:00
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez eddig így még mindig semmi. Belsőre? Egyáltalán hogy udvaroltál a lányoknak, hogy viselkedtél velük? Értelemesen fejtsd már ki.
2015. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt mondtam harsány emberek akik kevésbé értelmesek. Azt próbáltam kinyilatkoztatni hogy szerintem a lányoknak az olyan hallgatagabb emberek nem kellenek mint én, s inkább jönnek összeag előbbivel. A te típusodról valóban nem esett szó hiszen te egyszerre vagy nagydumás, vagány, nagyszájú (olyan aki sokat van a figyelem középpontjában) és mindezek mellett mégis értelmes vagy, ilyenekból kevés van azért valljuk be. Te egy főnyeremény vagy.
2015. nov. 11. 00:08
 10/26 anonim ***** válasza:

Magyarul most kifejtetted, hogy külsőre átlagos felett vagy, és mégsem kellesz a nőknek, bezzeg a buta parasztok, akiknél a külső.. XD hát behalok :D

én külsőre átlag alatt vagyok, betegségem is van nem is egy, emellett csendes vagyok, mégis kedvelnek a nők, és eddig nem sokszor utasítottak vissza :)

2015. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!