Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Árulja már el nekem vki, hogy...

Árulja már el nekem vki, hogy lehet az, hogy itt mindenki 4-500 ezer ft ból él és még azt mondják szegénység van az országban. Mit dolgozik, aki ennyit keres és hol él, melyik megyében?

Figyelt kérdés
Nekünk 240 ezr ft bevételünk van kb., most várjuk a 2. babát és akárhogy spórolok a hónap vége már igen nehézkes és mindez úgy h. nem minimálbéres fizunk van volt, hanem jónak mondható ebben a megyében.Akkor ennyi pénzre nem szabad gyereket vállalni, hát akkor tényleg irány külföld.

2015. máj. 6. 19:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
33%
Egyrészt valóban van egy réteg, aki sokat keres, bár kevesen. De itt nem biztos, hogy igazat ír. Csak nem akarja bevallani, hogy szűkölködik.
2015. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
78%
Persze, mindenki ennyiből el - aztán ugyanezek az emberek teszik fel hónap végén a mikor jön a családi kérdést. ... Nem kell mindent elhinni
2015. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
54%
Áruld már el, hogy honnan vetted ezt a 4-500-et?
2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
58%
az hogy itt "mindenki" 4-500ezret keres az nem azt jelenti hogy az országban is ez a többség. szerinted a lakosság hány százaléka irkál ide? nem ez az oldal alapján kell általánosítani. nem egy posztot olvasok az fb-n hogy segítsünk ezzel azzal mert egyedül álló anya a 9hós lányát 50ezerből tartja el. vagy az idős nyugdíjasok...
2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
24%

itt ki ír igazat szted?

sztem aki itt pattog hogy hol van a családi, az csak unatkozik

2015. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%

ismerőseim ketten keresnek ennyit

a férj valamilyen márnök

az asszony rendszergazda csoportvezető

Bp

2015. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Onnan vettem, h. nézegettem iylen témában, h. ki mennyiből él gyerekekkel és a válaszolók zöme ilyen összegeteket ír, meg részletezi h. mire mennyi megy el nekik és hova járnak nyaralni stb. Nem irigy vagyok, csak bosszant h. most akkor mi csinálunk vmit rosszul v. rossz helyen vagyunk v. mi a fene, amikor tényleg igyekszünk és próbálunk mindent megadni a gyerekünknek.
2015. máj. 6. 20:06
 8/83 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom külföldön dolgozik és egymaga megkeres ennyit. Vendéglátásban de ennek kemény ára van. Nics itthon velünk nem látja a picit minden nap Max skypon. Én is kint dolgoztam terhességem előt. Ennyi a történetünk. tudom le leszek pontozva így jártam.
2015. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
49%
Mi 130ezerből élünk. Az ide irkálók elég nagy része meg kamuzik összevissza.
2015. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van ennyi bevételünk, de azért, mert a férjem hiányszakmában dolgozik, amit megfizetnek.

Gépészmérnök és a jól képzett, gyakorlati tudással rendelkező mérnököket szó szerint vadászni kell, ezért a fizetésük átlagon felüli, főleg Budapesten.

A jó informatikusokat, fordítókat, tolmácsokat is keresik.

Vannak szakmák, amik elvekben, papíron szépek, de sajnos, nem fizetik meg. Az állami szektorban a közalkalmazottak szinte nevetséges bért kapnak, hiába dolgoznak becsülettel (ápoló, kisgyermekgondozó stb.).

Hidd el, nincs mindenkinek ekkora fizuja.

Akinek stabil munkahelye, keresete van, az már egy jó alap a gyerekvállaláshoz.

2015. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!