Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alak hátrány?

Figyelt kérdés

A lábam alakja nagyon nem tetszik, hiába vékony olyan görbe vagy nem is tudom. Ez hátrány társkeresésnél fiúk/férfiak? A képen nem én vagyok, de ugyan ilyen az enyém is.

[link]


2015. nov. 11. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt hallottam a pasiktól,hogy úgy alakul ki a szerelem,hogy a leányzó lába szabályos henger alakú.
2015. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akik a kérdést komolyan vették azoknak köszönöm a válaszokat :) Lehet, hogy másnak nevetséges én nagyon torznak éreztem magam emiatt. Most kicsit helyreállt az önbizalmam, köszönöm.
2015. nov. 11. 22:49
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik is. Mondjuk én 26 vagyok nem 16 :D


Az ilyen a sok sportól szokott lenni, pl kézilabda

Persze lehet, hogy rosszul tudom.

A kérdésedre válaszolva, szerintem kifejezetten szép. Tetszenek az ilyen vékony lábak <3 <3

2015. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
összkép! a csajnak összességében nincs rossz teste, bár nem is túl jó, de az én esetemben biztosan nem ezen múlna, hogy összejönnék-e veled.
2015. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon-nagyon-nagyon tetszik ez a láb, el nem tudod képzelni, mennyire! <3
2015. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

23

a képen lévő csaj tuti nem sportol. Semennyire nem feszes , és ez azért látszik a képen, mert elég izlésten módon , a nyakáíg húzta a gatyáját, (durván bevághat neki) igy meg frankón látszik a lábai között a comja felső részén az, hogy semmi tartása az izmainak.

2015. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nálam nem hátrány. Tetszenek a vékony lábak. Kissé lehet görbe, legalábbis fura, bár a beállás sem a legjobb, de nem csúnya. Inkább szép. Kicsikét lehetne rajta alakítgatni.

Egyébként különösebben nagy probléma nincs vele, itt-ott bele lehetne kötni, kötözködni, de szerintem felesleges.

Nálam a vastag láb hátrány.

Illetve állításod szerint nem te vagy a képen, így részletesen fölösleges elemezni. Esetleg ha gondolod elküldheted privátban. Lábról úgy sem lehet felismerni...

Lehet a tied még szebb :)

2015. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!