Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha belement a lány a szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belement a lány a szexkapcsolatba, akkor később lehet még több?

Figyelt kérdés

elutasitott még régebben, majd lett valakije. Közben ahogy hanyagoltam, úgy adott jeleket magáról - pl. sokszor ért hozzám "véletlenül", kocsiban utazás közben a vállamon aludt, gyakran engem néz stb.

Újra megpróbáltam. Azt mondja, most kicsit jobb egyedül, de egyébként egész helyes vagyok, meg amúgy úgy bánok vele, ahogy senki más. Szexkapcsolatban benne van.


Ebből feljebb lehet törni?


2015. nov. 11. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejben nagyon érett kell legyen a srác ahhoz, hogy a szexen túl az Értékeket is észrevenni hajlandó. Az érett korosztályban érdemes keresgélni.
2015. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bővítés: ... hogy az Értékeket észrevenni hajlandóak legyenek egy nőben, alkalmi együttlét alkalmával.

Még ágyon kívül is nagyon nehéz nekik ez, nem hogy ágyban ... :-/

2015. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért akarnál "feljebb törni"?
2015. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"jól bánok vele, ahogy senki más" ez mit jelent pontosan? hogy bánsz vele? és mi az oka, hogy feljebb akarsz törni? igen, lehetséges, de ahhoz neki kell akarnia először többet.


szexeljetek, és közben mutasd, hogy


1. van önbizalmad, humorérzéked, csalogass elő kölönböző érzelmeket belőle,


2. nem árt, ha jó vagy az ágyban,


3. lássa (ne mondd, hanem indirekt módon vegye észre) hogy más lányokkal is találkozgatsz (és tényleg találkozgass is!) egy nő olyan férfit akar, akit más nők is akarnak, nem olyat, aki senki másnak nem kell. úgy akarja érezni, hogy megküzdött érte, hogy megérdemli, amit kap. ha jól csinálod, hamarosan akarni fog tőled többet. ne te hozd fel.

2015. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, lehet benne valami: múltkor beszélgettünk, oda jött hozzánk egy fiúbarátunk, megkérdezte tőlem "és hogyan állok azzal a lánnyal (itt egy 3.adikról beszélt), mire a lány "nyomulsz valakire?"
2015. nov. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!