Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 18-23 éves csaj azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok 18-23 éves csaj azért akar 10-12 évvel idősebb pasit, mert annak van sok pénze, biztos munkahelye?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
23 vagyok. Nem elvárásom, hogy sok pénze legyen, de azért legyen egzisztenciája és normális munkahelye. És ezt úgy mondom, hogy már én is dolgozok és külön élek. Nekem már "kevés" lenne egy olyan ember, aki még a szülei nyakán él és 3 havonta kell keresgélnie új munkát (kivéve ha még tanul). De 10-12 évet azért soknak tartanék.
2015. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, inkább az egzisztencia, kiállás, határozottság jön be nekik, márha a fickóba van ilyen.

26/F

2015. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem feltétlenül kell 10-12 éves korkülönbség, sok huszonévei közepén járó férfinak is már megvannak ezek. Én 23 vagyok, párom 30, és nem azért vagyok vele, mert sok pénze és biztos munkahelye lenne, mert bár oké, van egy biztos munkahelye, és egész jól is keres, de amikor megismerkedtünk, ezekről mit sem tudtam, totál azt hittem, hogy 28 helyett csak valami 24-25 éves, és rohadtul nem érdekelt semmi más, csak azok a kék szemek, az a kis pimasz mosoly, és a szavai, viselkedése, ami totál levett a lábamról egyetlen nap alatt.


Ha már idősebbet akar valaki, tudatosan, akkor szerintem inkább a tapasztalatára és a "szakértelmére" hajt, mert valljuk be, egy kezdő csajozó 17 éves srác töredékét tudja a női lélek rejtelmeinek, mint egy tapasztalt 37 éves férfi, aki azért már csak találkozott néhány nővel.

2015. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Igen,de a legtöbb férfi úgyse tartana el egy nőt, szóval majd csak rájönnek, hogy hiába idősebb,nincs pénze azoknak sem :D
2015. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a plusz 10 év a pasi javára mindig a felső határ volt, de az optimálisnak magam részéről mindig az 1-6 év pluszt tartottam a pasi javára, még az általad említett korosztályban is.
2015. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Apakomplexus, egyrészt, másrészt meg... láttál már 20 éves pasit? A többségük totál haszontalan, csak gyakorolni jó.
2015. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de furcsa akkor is h sok 20as csaj ennyivel idosebb pasit keres. gyakorlatilag total mas korosztaly mas felfogas
2015. nov. 11. 19:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki mit keres, de kevés olyan párt ismerek, akik között nagy a korkülönbség. A többség 10 éven belül van.
2015. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a korabeli srácok puncik. Egy idősebb férfinak önbizalma van, tapasztalata.
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kiegészítés: nagyobb százalékban van egy idősebb férfinak tapasztalata, önbizalma. Néhány lánynak meg apakomplexusa van.
2015. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!