Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy lány csak sminkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány csak sminkben szép?

Figyelt kérdés

Ha nagyon átlagos arca van, plusz szemüveges is, smink nélkül kb elmennek mellette az utcán. Viszont sminkkel, kontaktlencsével nagyon sokat tud változtatni magán.

Mennyire éreznéd ezt csalásnak?


2015. nov. 12. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Annak a lányban biztosan nulla önbizalma van és önértékelési zavarban szenved, ha saját magát nem látja szépnek és nem fogadja el magát olyannak amilyen.


Nem az a gáz, hogy egy lány sminkben szép, hanem az a gáz, hogy a csaj azt hiszi, hogy csak ebben szép!


Egyébként meg MINDEN csaj sokkal szebb sminkben, de ezt te is tudhatnád!

2015. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

ui.: de azért vannak természetes szépségek is. De a smink mindig sokat dob.


De a pasik nem a sminkre kíváncsiak. Hanem a természetességre!

2015. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sminkel nem lesz szebb. Szóval ilyen nem létezik így nincs mi "gáz" legyen.

Szemüveget negatívumként írtad le. Érdemes lene többet gondolkozz magadon.

2015. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igenis, egy előnyös sminkkel sokkal szebb lesz, már hogy ne lenne.... -.-
2015. nov. 12. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Annak alapján, amit leírsz én nem mennék el el melletted és smink nélkül is tökéletesen megfelelnél. Azt pedig, hogy sminkeled magad, mert szépnek szeretnél látszani, nem érzem csalásnak.
2015. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha az ember önmagát adja.:)

Persze minimálisan én is sminkelem magamat, mondjuk van, hogy egyáltalán nem, de szerintem az nem jó, ha a sminkes és a smink nélküli állapot között nagy a különbség, tehát, hogy olyan, mintha 2 teljesen más ember lenne az illető.

Ezt azért írom, mert ha mondjuk valakivel randizol és sminkben lát, de ha utána egyik reggel mellette ébredsz, akkor is sminkben leszel?! Akkor ott úgyis fogja látni, hogy milyen vagy smink nélkül, én ezért nem akarnám magamat "másnak" mutatni, mert ha valaki tényleg megszeret, az csak magadért szeressen, amilyen vagy.

2015. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-es voltam, még annyi, hogy nekem pl. a férjem nem is annyira szereti ha sminkelgetem magamat, neki úgy tetszem ahogy vagyok, de hozzáteszem, hogy én smink nélkül ki merek menni az utcára, mert a smink persze jobban kiemeli a szememet stb, de amúgy nincs nagy különbség. Amúgy a férfiak többsége a természetességet szereti.


26/n

2015. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki ronda sminknélkül az sminkel csak erőltetten ronda lesz.
2015. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem mit rugóznak ezen az emberek. Nekem a csaj kisugárzása az első, nem a "természetesség" vagy hasonló mondvacsinált hülyeségek. Ha ő a sminktől jobban érzi magát, mert jobban néz ki, akkor persze, sminkeljen. Azt szeretem különben is, ha egy nő nőies, nem ilyen kis visszafogott kislány.

Nem érezném csalásnak, mivel látom h van rajta smink, nem vagyok hülye... az ha megborotválkozok az talán csalás? v a kontaktlencse csalás? ha elaludtam és szétáll a hajam mint egy idiótának, a hajzselé csalás? haggyukmár.


az a férfi akinél a smink csalás az a saját szegényes agyi berendezésére utal... általában a 2 IQ jú férfitársaimtól hallom, akik hülyére isszák magukat h felszedtek egy csajt aki sminkben szép volt reggelre meg ronda... na, azért ehhez tehetség kell öcsém


Szóval csak nyugodtan sminkelj, persze fő az igényesség és a stílus.

2015. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!